Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
12 marca 2018

Proponował haracz policjantom. Trafił "na dołek"

Proponował haracz policjantom. Trafił "na dołek"
fot. JastrzebieOnline.pl

Dwóch siedzących w samochodzie mężczyzn przykuło uwagę policyjnego patrolu. Jak się okazało mieli przy sobie narkotyki i papierosy bez akcyzy. Jeden z nich proponował policjantom haracz w zamian za odstąpienie od czynności.

- Zdarzenie miało miejsce przy ul. Niepodległości w Bziu w niedzielę. Uwagę policyjnych wywiadowców zwróciło dwóch mężczyzn z powodu ich nerwowego zachowania. Po przeszukaniu samochodu policjanci znaleźli marihuanę oraz biały proszek i dużą paczkę papierosów bez akcyzy. Jeden z mężczyzn oświadczył, że narkotyki i papierosy nabył w Czechach. W celu uniknięcia odpowiedzialności obiecał policjantom, że przez dłuższy czas będzie płacił im pewną część swojej wypłaty. Zaproponował również, żeby wywiadowcy zatrzymali sobie narkotyki i papierosy na własny użytek. Pomimo tego, że mundurowi poinformowali go, że tego rodzaju propozycje są przestępstwem, kilkakrotnie składał propozycje korzyści majątkowej dla funkcjonariuszy - wyjaśniał st. sierż. Bartosz Frątczak z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

21-letni mieszkaniec Jastrzębia został przewieziony do aresztu i zatrzymany na 48 godzin. Odpowie za nielegalne posiadania narkotyków i składanie propozycji korupcyjnej policjantom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Specjalna grupa policjantów  będzie tropić piratów  Specjalna grupa policjantów będzie tropić piratów

JSW: Haracze za dobrze płatne stanowiska? JSW: Haracze za dobrze płatne stanowiska?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Ktoś14.03.2018 13:42

Mieszkaniec Pielgrzymowic a nie Jastrzębia!

Gość13.03.2018 16:44

Koszą konkurencję?

Dobre13.03.2018 8:26

"Proponowali haracz"? Czy może jednak łapówkę? (:

koko12.03.2018 23:38

nie wzięli ?

Sss12.03.2018 20:04

Za mało zaproponował??? Albo jeden bał się drugiego że go sprzeda????????????