Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
13 marca 2018

Kolejki przed meczem GKS-u Jastrzębie

Kolejki przed meczem GKS-u Jastrzębie
fot. GKS 1962 Jastrzębie

Ogromne kolejki do kas po bilet przed meczem GKS 1962 Jastrzębie ze Stalą Stalowa Wola wywołały niezadowolenie wśród kibiców. Klub GKS wydał oświadczenie w tej sprawie. Całe zamieszanie spowodowane było brakiem profili internetowych kibiców, które trzeba było założyć tuż przed meczem.

System Elektronicznej Identyfikacji Kibiców wymusza, aby każdy, kto wchodzi na trybuny posiadał swój osobisty profil założony na stronie klubu. Przed meczem GKS 1962 Jastrzębie ze Stalą Stalowa Wola kasjerki musiały założyć aż 456 takich profili, co wydłużyło czas oczekiwania w kolejce.

-  Otwarte były tylko dwie kasy biletowe, ponieważ na chwilę obecną klub nie dysponuje większą ilością sprzętu potrzebnego do sprzedaży biletów. Jednak według analizy firmy wdrażającej ten system, ta ilość kas jest wystarczająca do obsługi takiej ilości kibiców. Problemem była jednak ilość założonych profili, a właściwie ich brak, ponieważ wiele osób czekało z tym do ostatniej chwili. Jak Państwo zauważyli, wszystkie osoby posiadające karnet lub bilet kupiony w przedsprzedaży w Sklepie Kibica lub w domu (i które miały go wydrukowany), bez żadnego problemu weszły na spotkanie przed pierwszym gwizdkiem. Dlatego cały czas zachęcamy do zakupu karnetów lub biletów w przedsprzedaży, dzięki czemu nie będziecie musieli Państwo czekać w kolejkach do kas biletowych.  Biorąc pod uwagę powyższe punkty, zachęcamy i apelujemy do zakładania profili na stronie www.bilety.gksjastrzebie.com. Prosimy również o poinformowanie osób, które mogą mieć ograniczony dostęp do Internetu, o konieczności zakładania takich profili lub o pomoc w ich zakładaniu swoim dziadkom, ojcom, wujkom, kolegom itp. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą także taki profil założyć w Sklepie Kibica w Gwarku. Przed meczem z ŁKS-em ruszymy także z kampanią informacyjną, a na mieście pojawią się plakaty przypominające o konieczności założenia profilu oraz zachęcające do kupna biletów w przedsprzedaży - informuje w specjalnie wydanym oświadczeniu Klub GKS 1962 Jastrzębie.

Władze klubu apelują również kulturalne zachowanie w stosunku do kasjerek. Nieodpowiednie zachowanie może skutkować zakazem wejścia na mecz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GieKS gromi Sandecję 5:0 GieKS gromi Sandecję 5:0

Bez ekscesów na meczu Bez ekscesów na meczu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość01.04.2018 0:10

Nie narzekajcie. I tak lepiej niż na siatkówce. Tam baba gubi bilety zarezerwowane i jeszcze wrzeszczy . Dasz kawa to się znajdują. To je biznes.

kibic 6216.03.2018 1:33

Co wy ludziska chcecie? Wyrobisz sobie profil tam kupisz bilet i pokazesz go z telefonu bo tez tak idzie w formie pdf!!!! Co tu za trudność?

polgks14.03.2018 18:57

http://katowickisport.pl/pilka-nozna/ii-liga,jastrzebie-zdroj-popiera-sport-i-wychowankow-klubu-,artykul,847168,1,13694.html 

Nareszcie coś sensownego nt. stadionu!!! Uciekać z amfiteatru przy harcerskiej!!

Gość14.03.2018 8:50

Do aron: a czujesz się bezpiecznie w tych czasach na meczu, bo ja nie , szczególnie jak idę z synem, a on widzi jak pseudokibice grzecznie i kulturalnie dopingują !!! Pełna kontrola tych .......!!!!

aron13.03.2018 21:19

Zero organizacji...totalny burdel !!! powymyślali jakieś karty kibica ...a gdzie ochrona danych osobowych? gorzej niż za komuny...wtedy mnie nikt nie kontrolował i nie obmacywał przy wejściu na mecz!!!

Grzegorz13.03.2018 20:59

Do rob. To prawda co mowisz tylko i jednych i drugich obowiazywaly te dwie same kasy. Pozostale dwie byly dla posiadaczy biletow i karnetów. Najwazniejsze ze tylko raz podaje sie te dane.

Do rob13.03.2018 18:00

Tak cięzko było kupic bilet w przedsprzedaży?
Najlepiej od razu stekać i nie widzieć swojej winy....

Pokaż wszystkie opinie (9)