Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
15 marca 2018

W JSW załoga wybiera swojego przedstawiciela

W JSW załoga wybiera swojego przedstawiciela
fot. JSW / Dawid Lach

W czwartek w Jastrzębskiej Spółce Węglowej odbywa się głosowanie. Załoga wybiera swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej. Kandydują cztery osoby: Paweł Bieszczad, Tadeusz Kubiczek, Robert Kudelski, Arkadiusz Wypych. 

Jak informuje Jastrzębska Spółka Węglowa, urny wyborcze zostaną ustawione we wszystkich zakładach Spółki. Głosować będzie można w  godzinach ustalonych dla każdego Zakładu przez Centralną Komisję Wyborczą JSW. Uchwała i ogłoszenie Komisji Wyborczej JSW informujące o miejscu i godzinach głosowania zostały wywieszone na tablicach ogłoszeń. Do wyborów zgłosiło się czterech kandydatów: Paweł Bieszczad, Tadeusz Kubiczek, Robert Kudelski oraz Arkadiusz Wypych. Kandydaci na członków Rady Nadzorczej mogą prowadzić kampanię wyborczą w miejscach na terenie Zakładu (zakładowych tablicach ogłoszeń, gablotach) Kandydaci mają również możliwość promowania się za pomocą zakładowych radiowęzłów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Lol16.03.2018 17:50

Ile zarabiacie na powierzchni oddział typu naprawczy remontowy płóczki w JSW jakie stawki ile dniówkek i jaka kopalnia.

Ziuta16.03.2018 6:34

Wybory wybory do obory premie pracownikom wypladzcie na 25 lecie koniec tematu

zofija15.03.2018 21:02

wybory wybory wybory -agitacja na oddziałach by isc głosowac to robota nadsztygarów a tak prawde mówiac to od tamtego roku jak przywiezli tokarke plazme wiertarki kolumnowe i inny sprzet z jastrzebia to do dzis nie podłączony i unieruchomony bo niema papierów bo elektrycy cos tam bo przeglad eeeech zofija to chyba zakład pracy chronionej do dozoru wyzszego bo nic nie da rady zrobic tylko najwazniejsze wybory a ty fizolu je..j recznie .

Aga15.03.2018 19:46

A górników jak zwykle wycyckali. Imprezy na 25lecie spółki za tysiące złotych, a pracownikom figa z makiem.

ginter15.03.2018 19:17

To nie są przedstawiciele załogi tylko kierownictwa.

Janek15.03.2018 16:10

To nie są wolne wybory dozór wyrzszy chodzi po podzialach i zmusza ludzi do glosowania tak to wygląda na zofiji może ktoś sie temu przyjży bo to kolejny przekręt

Niecierpliwy 15.03.2018 12:54

Niech lepiej dadza jakas kase a nie komus dobrze do portfela ladowac i wybierac co chwile o szarych ludziach nikt nie patrzy robi sie to ochydne z tymi wybieraniami

Pokaż wszystkie opinie (10)