Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
16 marca 2018

Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia

Anna Dymna przyjedzie do Jastrzębia
fot. wikipedia

Do Jastrzębia przyjedzie znana aktorka i działaczka społeczna Anna Dymna. Weźmie udział w Forum Seniora.

W czwartek, 22 marca, w Jastrzębiu odbędzie się Forum Seniora, poświęcone sprawom związanym ze starszymi mieszkańcami. Podczas spotkania będą mieli oni możliwość przedstawić swoje problemy, ale też pasje, zainteresowania, aktywności. Także miasto zaprezentuje działania, jakie adresuje do tej grupy ludzi. Gościem forum będzie marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa oraz znana aktorka i działaczka społeczna Anna Dymna.

Anna Dymna dała się bliżej poznać jastrzębianom, kiedy w swoje fundacji „Mimo wszystko” zaproponowała pracę Januszowi Świtajowi w charakterze internetowego analityka rynku racy osób niepełnosprawnych.

Forum Seniora odbędzie się 22 marca w Domu Zdrojowym, początek o godz.11:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2 Niepełnosprawny jastrzębianin zdobędzie K2

Jastrzębianie opowiadają o swoim urządzeniu w TV Jastrzębianie opowiadają o swoim urządzeniu w TV

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Adam18.03.2018 23:19

Moja ulubiona aktorka, pozdrowienia dla Pani Ani.

Henryk16.03.2018 19:58

Dobrego towaru nie reklamuje się nigdzie! Dobry kandydat nie musi się lansować ani też urządzać dziwnych imprezek, wdzięczyć się i udawać młodzieńca.
Śmieszna to jesteś ty i świerszczyk zwany "Jastrząb", a nie ta gazetka!!!

też emeryt16.03.2018 16:26

To tylko tobie się żyło stabilnie za PO. A dlaczego mieliby ci emerycie dawać 500+? Masz tyle ich Ci dało PO i to ma ci wystarczyć. Dlaczego my wszyscy mamy dopłacać do emerytów, którym za młodu nie chciało się pracować, a potem przepracowali 5 lub 10 lat i domagają się kokosów??? ŻAŁUJECIE 500+ DL;A DZIECI, które są przyszłością narodu, więć wam też nie dawać!!!

do Bartek16.03.2018 15:46

No i co z tego że prezydent ściąga ciekawych ludzi. To chyba dobrze prawda? A co robi jej kontrkandydata? na razie tylko wisi na banera i lansuje się razem z Grzesiem w śmiesznej gazetce...

Moje zdanie16.03.2018 15:46

Za PO nie było bardzo dobrze, ale nasze życie było stabilne. Za PiS nie wiadomo co nas spotka złego jutro. Bo dobrego na pewno nic. Nawet, jak widać 500+ nie wyszło. Okazało się, że zamiast wspomagać wartościowe ale biedne rodziny wspomagamy naszymi pieniędzmi tych, którzy zamarzyli sobie wygodne życie naszym wspólnym obywatelskim kosztem. To to są pieniądze z naszych podatków. A te podatki pochodzą z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Kto nam zwróci te pieniądze? Ci złodzieje? Na pewno nie, bo z czego. PiS, ani myśli. To partia nieudaczników złodziei.

Do Bartek16.03.2018 15:39

Ty jakiś PiS-owiec jesteś czy taki zwykły "odkrywca", które chce zaćmić wszystkich entelegencjom?
Od roku, niejaki Łukasz Kasza rozwiesił swoje banery mające go rozreklamować. To wbrew prawu. W dodatku na pewno to nie on za to zapłacił. Nie przeszkadza ci reklama takiego typka, który nic nie potrafi i jest tylko kukiełką w rękach Grzegorza M.
A może jesteś Łukaszem K. ?

Bartek16.03.2018 14:11

Wybory się zbliżają to teraz wszystkich pani prezydent ściąga do Jastrzębia. W Jastrzębiu to większość emerytów i ta pani też za chwilę nabędzie uprawnienia emerytalne więc zaczyna myśleć o nas emerytach? Po wyborach nic się nie zmieni i emerytom też nic nie polepszy się finansową. Ale co z miejscami pracy dla młodych, co z mieszkaniami i bezpłatną komunikacja dla Wszystkich, którą pani prezydent obiecała w 2014 roku w ramach płaconej dotacji.Mijają cztery lata i znowu obiecuję.Obiecanki cacanki,a seniorom radość!!!

Pokaż wszystkie opinie (21)