Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
16 marca 2018

Awaria centralnego ogrzewania powodem zalania mieszkania

Awaria centralnego ogrzewania powodem zalania mieszkania
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Całkiem niedawno miało miejsce zalanie mieszkań w bloku na osiedlu Chrobrego.  W czwartek sytuacja powtórzyła się. Tym razem wszystkiemu była winna awaria centralnego ogrzewania.

W nocy z czwartku na piątek Państwowa Straż Pożarna oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Ruptawy interweniowały w związku z zalaniem mieszkań w bloku przy ul. Kusocińskiego nr 34.  Tym razem do „powodzi” doszło z powodu awarii centralnego ogrzewania - pęknięcie rury. Działania strażaków oraz przybyłego na miejsce pogotowia technicznego polegały na zamknięciu obiegu i pomocy w usunięciu wody z zalanych pomieszczeń oraz zabezpieczeniu mebli i pozostałych sprzętów. W akcji wzięły udział trzy zastępy strażackie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki Zniknęła z domu mając 7 tys. zł gotówki

Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Do Kasi18.03.2018 17:57

To pytanie czy stwierdzenie?

Kasia18.03.2018 12:06

Jest Prezes w porządku pod każdym względem. ?

23417.03.2018 20:46

Prezes jest super

Strażacy16.03.2018 19:25

Prawdziwi Strażacy mają zawsze dyżur. Czy to OSP czy ZSP. Rzecz jasna ludziki, którzy nie mają wyobraźni i honoru za to buźkę pełną głupich dogadywań nie mogą tego pojąć.

Janosik16.03.2018 17:38

Prezesi zajęci pilnowaniem stołków a mienie lokatorów ulega zniszczeniu. Wywalić ich oraz radę nadzorczą GSM w kosmos!!!

smolka16.03.2018 15:59

Tylko ludzie mogą liczyć w tym mieście na Straż reszta instytucji to gniot.

Karol16.03.2018 10:44

Ile mieszkań zostało zalanych, na ilu piętrach i kto zapłaci za szkody?Przecież to ewidentna wina administratora budynku czyli GSM!!!

Pokaż wszystkie opinie (10)