Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
19 marca 2018

Policjanci interweniowali w sprawie zdrady małżeńskiej

Policjanci interweniowali w sprawie zdrady małżeńskiej
fot. pixabay

W niedzielę w godzinach popołudniowych Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu otrzymała zgłoszenie o kłótni pomiędzy małżonkami. Jak się okazała przyczyna awantury miała być poważna.

W niedzielę około godziny 15:30  policjanci interweniowali w jednym z domów przy ulicy Ranoszka w sołectwie Moszczenica. Jak się okazało doszło tam do kłótni pomiędzy mężem i żoną. Mężczyzna oświadczył policjantom, że podejrzewa kobietę o zdradę, ponieważ nie wróciła w nocy na noc do domu. Ponieważ mężczyzna nie był zameldowany w miejscu interwencji, opuścił dom i udał się do swoich rodziców, którzy mieszkają w bloku przy ulicy Malchera.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
Łoś23.03.2018 22:54

A co na to radio Teheran bo się pogubiłem?

seboc22.03.2018 22:52

wymarzona Żona chodzi z jego kolegami po nocach . Brawo.

Bartek22.03.2018 15:10

Nie znam komina z którego by się nie zadymiło. I nie znam też rodziny w której jest idealnie. Tylko cóż to za tesciowie że pozwalają wprowadzić się zięciowi po ślubie z ich córką pod ich dach, a nie melduję Go. To już zięcia powinno zainteresować z kim się ożenił i w jaką rodzinę się wżenił. Najbardziej porusza mnie fakt, że żona stan rzeczy zaakceplowala, nie dążąc do meldunku męża. Moim zdaniem małżonkowie powinni być zameldowani pod wspolnym adresem, choćby tylko dlaczego, iż w razie nieporozumienia osoba nie zameldowana w danym lokalu, np po interwencji Policji musi opuścić lokal, gdyż zgodnie z prawem tam nie mieszka.... i dupa zimna. Wtedy do rodziców, albo pod most. Chlopy , baby to ch...

franek22.03.2018 7:26

Nie wróciła w nocy na noc do domu :) Masakra :)

as22.03.2018 0:49

ranoszek musisz mieć niezle zwichrowany łeb jak dzielisz ludzi na goroli i hanysów.

Blądi do 15: 2020.03.2018 16:51

Czemu piszesz że to jest Rogacz jak piszą wyrażnie że to Gorol , bezsensu.

Do Bartka20.03.2018 15:20

To po prostu tzw.Rogacz.

Pokaż wszystkie opinie (30)