Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
19 marca 2018

Zapomniała psa przed sklepem i przepłakała całą noc

Zapomniała psa przed sklepem i przepłakała całą noc
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę około 22:00 policyjny patrol natknął się na uwiązanego psa w okolicy ul. Mazowieckiej. Sunia, bo tak nazywa się suczka, trafiła już do właścicielki.

W poniedziałek w godzinach popołudniowych kundelek Sunia, który był przywiązany do słupka przy ul. Mazowieckiej trafił do właścicielki.

- Może to głupie, co powiem, ale nadzwyczajnej w świecie zapomniałyśmy Suni wziąć do domu. Wiem, że to głupie tak zapomnieć psa, ale to prawda. Moja koleżanka, która jest jego właścicielką przepłakała za nią całą noc. Kiedy zobaczyłyśmy dzisiaj w Internecie ogłoszenie o tym, że pies się odnalazł zgłosiliśmy się po niego. Bardzo wszystkich przepraszamy. Bardzo proszę o poinformowanie wszystkich, że nikt psu celowo nie chciał zrobić żadnej krzywdy. Bardzo się cieszymy, że wszystko tak się skończyło - mówiła koleżanka właścicielki pieska, która wraz z nią w sobotę była na mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!  Poszukują domu tymczasowego dla zwierząt. Pomóżcie!

Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych Uwaga! Do godz. 22:00 policjanci kontrolują pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
juras20.03.2018 12:14

Pewnie zabalowała w " byłym Rogerze" i po kilku browarach zapomniała o piesku.

józwa20.03.2018 12:12

Co będzie jak zostanie kiedyś, nie daj boże, matką ?

O_O20.03.2018 11:34

.... mam się śmiać?
Nie bec, właścicielko, proszę cię o jedno: sprzątaj gówno pl swoim psie!!!

Gość 16.03.2018 20:0020.03.2018 8:00

...zawsze powtarzam, albo zakupy, albo spacer z psiakiem !!! Tyle w temacie.

do Zielona ab19.03.2018 21:56

Co mają narkotyki do psów? Policja zajmuje się jednym i drugim. Jakieś zaćmione umysły piszą głupoty o tej właścicielce psa, nie znając przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
Należy łapać zwłaszcza młodych chcących próbować używek. Dużo jest wiadomości o młodych przygłupach, którzy chcieli sprawdzić jak to jest. Pewnie tutejsi policjanci też dużo mogą powiedzieć o młodych agresywnych, nie panujących nad sobą, bo wzięli z ciekawości lub dali się namówić aby spróbować. Za to powinny być bardzo dotkliwe kary. Tak łatwo jest wpaść w branie świństw. A ty jesteś zielona i jeszcze nie zdajesz sobie sprawy kogo bronisz. Byłaś na pogrzebie kogoś kto przedawkował? A może odwiedziłaś kogoś kto dziś jest tylko roślinką bo wpadł całkowicie i przeżył. Myślisz, że ciebie to nie spotka? Bardzo się mylisz. Już stoisz w kolejce do tragedii.

Gość19.03.2018 21:50

Spanikowała że w niedzielę do sklepu nie może pójść?
Chciała się pozbyć psa ale za głośnio się zrobiło i ktoś poznał to przygarnęła spowrotem.

Jastrzębie_miasto_dla_patoli19.03.2018 21:25

na drugi raz pewnie pójdą do lasu przywiążą do drzewa i "zapomną" go wziac

Pokaż wszystkie opinie (13)