Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
19 marca 2018

Zapomniała psa przed sklepem i przepłakała całą noc

Zapomniała psa przed sklepem i przepłakała całą noc
fot. KMP Jastrzębie

W sobotę około 22:00 policyjny patrol natknął się na uwiązanego psa w okolicy ul. Mazowieckiej. Sunia, bo tak nazywa się suczka, trafiła już do właścicielki.

W poniedziałek w godzinach popołudniowych kundelek Sunia, który był przywiązany do słupka przy ul. Mazowieckiej trafił do właścicielki.

- Może to głupie, co powiem, ale nadzwyczajnej w świecie zapomniałyśmy Suni wziąć do domu. Wiem, że to głupie tak zapomnieć psa, ale to prawda. Moja koleżanka, która jest jego właścicielką przepłakała za nią całą noc. Kiedy zobaczyłyśmy dzisiaj w Internecie ogłoszenie o tym, że pies się odnalazł zgłosiliśmy się po niego. Bardzo wszystkich przepraszamy. Bardzo proszę o poinformowanie wszystkich, że nikt psu celowo nie chciał zrobić żadnej krzywdy. Bardzo się cieszymy, że wszystko tak się skończyło - mówiła koleżanka właścicielki pieska, która wraz z nią w sobotę była na mieście.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jeśli nie przepuścisz pieszego...  mandat Jeśli nie przepuścisz pieszego... mandat

Niebezpiecznie na przejściach dla pieszych Niebezpiecznie na przejściach dla pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
juras20.03.2018 12:14

Pewnie zabalowała w " byłym Rogerze" i po kilku browarach zapomniała o piesku.

józwa20.03.2018 12:12

Co będzie jak zostanie kiedyś, nie daj boże, matką ?

O_O20.03.2018 11:34

.... mam się śmiać?
Nie bec, właścicielko, proszę cię o jedno: sprzątaj gówno pl swoim psie!!!

Gość 16.03.2018 20:0020.03.2018 8:00

...zawsze powtarzam, albo zakupy, albo spacer z psiakiem !!! Tyle w temacie.

do Zielona ab19.03.2018 21:56

Co mają narkotyki do psów? Policja zajmuje się jednym i drugim. Jakieś zaćmione umysły piszą głupoty o tej właścicielce psa, nie znając przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
Należy łapać zwłaszcza młodych chcących próbować używek. Dużo jest wiadomości o młodych przygłupach, którzy chcieli sprawdzić jak to jest. Pewnie tutejsi policjanci też dużo mogą powiedzieć o młodych agresywnych, nie panujących nad sobą, bo wzięli z ciekawości lub dali się namówić aby spróbować. Za to powinny być bardzo dotkliwe kary. Tak łatwo jest wpaść w branie świństw. A ty jesteś zielona i jeszcze nie zdajesz sobie sprawy kogo bronisz. Byłaś na pogrzebie kogoś kto przedawkował? A może odwiedziłaś kogoś kto dziś jest tylko roślinką bo wpadł całkowicie i przeżył. Myślisz, że ciebie to nie spotka? Bardzo się mylisz. Już stoisz w kolejce do tragedii.

Gość19.03.2018 21:50

Spanikowała że w niedzielę do sklepu nie może pójść?
Chciała się pozbyć psa ale za głośnio się zrobiło i ktoś poznał to przygarnęła spowrotem.

Jastrzębie_miasto_dla_patoli19.03.2018 21:25

na drugi raz pewnie pójdą do lasu przywiążą do drzewa i "zapomną" go wziac

Pokaż wszystkie opinie (13)