Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 marca 2018

Z marketu próbowano ukraść w nocy... drabinę

Z marketu próbowano ukraść w nocy... drabinę

Tuż przed północą z niedzieli na poniedziałek z jednego z marketów budowlanych usiłowano ukraść… drabinę. Jednak złodziej przeliczył swoje siły i po wydobyciu łupu zza ogrodzenia sklepu porzucił go w pobliskich krzakach.

- Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju została powiadomiona o tym, że z jednego ze sklepów budowlanych skradziono w niedzielę ok. godz. 23:50 drabinę. Na miejsce udał się policyjny patrol, który przed marketem zastał grupę interwencyjną firmy ochroniarskiej oraz dyrektora. Niestety, nie był możliwy dostęp do monitoringu, ponieważ może to zrobić jedynie pracownik centrali obiektu w Warszawie. Dyrektor nie był też w stanie stwierdzić czy poza drabiną, która została porzucona w przydrożnych krzakach, zostało ukradzione coś jeszcze. Oświadczył, że po obejrzenia nagrania, co miało nastąpić w poniedziałek, podejmie decyzję czy zgłosić w tutejszej komendzie zawiadomienie o przestępstwie - relacjonuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Drabina, która została porzucona przez złodzieja w krzakach wróciła do sprzedaży. Okazało się, że złodziej nie był w stanie doprowadzić zamiaru kradzieży do końca. 

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach Uwaga mgła! Trudne warunki na drogach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Pietrek21.03.2018 16:09

To już nie pierwsza tego typu próba https://www.youtube.com/watch?v=HBJ-zNwaCvI 

Do Do "centralka" Dziś o 12:3320.03.2018 14:16

"Niestety, nie był możliwy dostęp do monitoringu, ponieważ może to zrobić jedynie pracownik centrali obiektu w Warszawie." której części nie rozumiesz wielki rozumie

inzynier BOLEK20.03.2018 13:22

jakiś KODziarski wybryk :)

Do "centralka"20.03.2018 12:33

Nie musi przyjechać. Udostępni zdalnie to co uważa za słuszne. Ale to jest chore. W takich przypadkach liczy się czas. Policja powinna mieć możliwość szybkiego obejrzenia nagrań z przestępstw.
Szkoda, że się nie znasz ale się wypowiadasz. To nie świadczy dobrze o twoim rozumie.

Gość20.03.2018 12:32

Czytajcie " W NIEDZIELĘ" miał niepożądaną chęć zakupów a sklep nie czynny. Nie wytrzymał do poniedziałku.

Gość20.03.2018 12:14

Teheran już nie zmądrzeje.

Bziok20.03.2018 10:22

Ta drabka to już używana. Chyba dają ją w promocji???

Pokaż wszystkie opinie (14)