Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
20 marca 2018

Z marketu próbowano ukraść w nocy... drabinę

Z marketu próbowano ukraść w nocy... drabinę

Tuż przed północą z niedzieli na poniedziałek z jednego z marketów budowlanych usiłowano ukraść… drabinę. Jednak złodziej przeliczył swoje siły i po wydobyciu łupu zza ogrodzenia sklepu porzucił go w pobliskich krzakach.

- Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju została powiadomiona o tym, że z jednego ze sklepów budowlanych skradziono w niedzielę ok. godz. 23:50 drabinę. Na miejsce udał się policyjny patrol, który przed marketem zastał grupę interwencyjną firmy ochroniarskiej oraz dyrektora. Niestety, nie był możliwy dostęp do monitoringu, ponieważ może to zrobić jedynie pracownik centrali obiektu w Warszawie. Dyrektor nie był też w stanie stwierdzić czy poza drabiną, która została porzucona w przydrożnych krzakach, zostało ukradzione coś jeszcze. Oświadczył, że po obejrzenia nagrania, co miało nastąpić w poniedziałek, podejmie decyzję czy zgłosić w tutejszej komendzie zawiadomienie o przestępstwie - relacjonuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Drabina, która została porzucona przez złodzieja w krzakach wróciła do sprzedaży. Okazało się, że złodziej nie był w stanie doprowadzić zamiaru kradzieży do końca. 

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Pietrek21.03.2018 16:09

To już nie pierwsza tego typu próba https://www.youtube.com/watch?v=HBJ-zNwaCvI 

Do Do "centralka" Dziś o 12:3320.03.2018 14:16

"Niestety, nie był możliwy dostęp do monitoringu, ponieważ może to zrobić jedynie pracownik centrali obiektu w Warszawie." której części nie rozumiesz wielki rozumie

inzynier BOLEK20.03.2018 13:22

jakiś KODziarski wybryk :)

Do "centralka"20.03.2018 12:33

Nie musi przyjechać. Udostępni zdalnie to co uważa za słuszne. Ale to jest chore. W takich przypadkach liczy się czas. Policja powinna mieć możliwość szybkiego obejrzenia nagrań z przestępstw.
Szkoda, że się nie znasz ale się wypowiadasz. To nie świadczy dobrze o twoim rozumie.

Gość20.03.2018 12:32

Czytajcie " W NIEDZIELĘ" miał niepożądaną chęć zakupów a sklep nie czynny. Nie wytrzymał do poniedziałku.

Gość20.03.2018 12:14

Teheran już nie zmądrzeje.

Bziok20.03.2018 10:22

Ta drabka to już używana. Chyba dają ją w promocji???

Pokaż wszystkie opinie (14)