Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
21 marca 2018

Zatańczyły w niedzielny poranek, a potem do sauny

  • Zatańczyły w niedzielny poranek, a potem do sauny
  • Zatańczyły w niedzielny poranek, a potem do sauny
  • Zatańczyły w niedzielny poranek, a potem do sauny
  • Zatańczyły w niedzielny poranek, a potem do sauny
Więcej zdjęć:
fot. Marcin Wawrzyniak

Zacząć niedzielny poranek od wspólnego tańca, a potem sauny? Właściwie, dlaczego nie? Panie, które wzięły udział we wspólnych ćwiczeniach w ramach akcji Wycisk Kobiecych Ciał, postanowiły kontynuować aktywne spotkania.

Sensual Dance,  przy okazji kolejnych spotkań w ramach akcji Wycisk Kobiecych Ciał, okazał się strzałem w dziesiątkę.  Ten styl tańca to mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych ruchów, która ukierunkowana jest na wydobywaniu z kobiety wdzięku - mówi Wiola instruktorka z Kopalni Formy - która prowadziła zajęcia. Po zajęciach dla Pań przygotowane zostało losowanie nagród ufundowanych przez naszych partnerów- dodaje.

Wielkie zdziwienie wśród pań wywołał jeden mężczyzna na sali.  Niestety, pan Marcin nie skusił się na wspólne tańce, ale dzięki niemu mamy kilka ciekawych zdjęć - za co bardzo dziękujemy. Pan Marcin to zdobywca dziesięciu dwutysięczników Tatr, ale zmysłowy taniec chyba by go przerósł  - dodają organizatorki.

Po zajęciach zgodnie wszystkie Panie potwierdziły, że to był ich pierwszy, ale mają nadzieje nie ostatni raz tego typu zajęć. Organizatorzy akcji maja jeszcze kilka niespodzianek przygotowanych dla pań.

- Póki co już powoli zapraszamy wszystkich na II Jastrzębski Wyścig Wózków, który odbędzie się 11 maja, a wcześniej przygotowujemy dla mam z dzieciakami kilka treningów w ramach akcji BUGGYGYM -  ćwiczenia dla mam, ćwiczenia z wózkami - mówi Ewelina Auguścik inicjatorka akcji.

Przedsięwzięcie Wycisk Kobiecych Ciał w tym roku ma już swoją czwartą edycję. Jest organizowane przez stowarzyszenie Samorządne Jastrzębie i Kopalnię Formy. W ramach akcji kobiety mają możliwość bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach sportowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie

Taneczni wicemistrzowie Polski z Jastrzębia Taneczni wicemistrzowie Polski z Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!