Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 marca 2018

Usłyszała chrapanie pod drzwiami i zadzwoniła na Policję

Usłyszała chrapanie pod drzwiami i zadzwoniła na Policję
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Północnej usłyszała chrapanie pod drzwiami i zadzwoniła na Policję. Kobieta poczuła się zagrożona. 

Około godziny 22:00 jastrzębianka mieszkająca w bloku przy ul. Północnej wystraszyła się nie na żarty, kiedy zza drzwi wejściowych usłyszała męskie chrapanie. Wkrótce przekonała się o tym, że autorem tych dźwięków był bezdomny, który smacznie spał na korytarzu pod jej drzwiami. Jako, że kobieta mieszka sama, wystraszyła się i zadzwoniła po mundurowych. Zanim ci jednak przyjechali, intruz obudził się i udał w kierunku ogrzewalni dla bezdomnych. Pani poinformowała funkcjonariuszy, że nie czuła się komfortowo wiedząc, że obcy mężczyzna traktuje jej wycieraczkę jak poduszkę i na dodatek chrapie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Otwarto ogrzewalnię, a bezdomni śpią na klatkach i ulicach Otwarto ogrzewalnię, a bezdomni śpią na klatkach i ulicach

Bezdomny chciał odebrać sobie życie. Policjanci zdążyli z pomocą Bezdomny chciał odebrać sobie życie. Policjanci zdążyli z pomocą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Karol25.03.2018 20:02

A dlaczego nie zadzwoniła do straży miejskiej. Do spraw porządkowych jest straż miejska. Policja ma poważniejsze zadania!!!

lol25.03.2018 12:32

A skąd wiedział, że ona jest osobą samotną?

balon24.03.2018 10:15

Należy gonić tych żuli z bloków, niech idą do noclegowni. W przeciwnym razie niech siedzą pod mostem!!! Żyją tak z własnego wyboru. Robić się im nie chce ale chlać i kurzyć bez przerwy. Gonić i nie wspomagać leni!!!

gość23.03.2018 20:32

Bezdomni są z własnego wyboru. Mają noclegownie to niech korzystają, a nie łażą po blokach. Należy ich gonić z bloków do noclegowni.

Primek23.03.2018 19:14

Oni sa przewaznie menelami na wlasne zyczenie, straca prace I nie szukaja nowej albo popadna w alkoholizm,narkotyki, czy hazard.

inzynier BOLEK23.03.2018 18:30

dyskomfort masz kolego.... czas na prysznic głupcze

do "Wyliczanka ... "23.03.2018 12:20

To wyliczanka przeciw "menelom". Wyzłośliwianie się, bo jesteś w lepszej sytuacji. Powinieneś zostać menelem na kilka miesięcy. Dużo byś zrozumiał.! Choć nie wiadomo czy naprawdę byś zrozumiał. Byłbyś menelem i uważał, że tylko spotkało cię niesprawiedliwie nieszczęście. A to by właśnie było sprawiedliwe.
Zachowałeś się niezbyt elegancko. Może jakieś "czarodziejskie" słowo ?

Pokaż wszystkie opinie (13)