Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
23 marca 2018

Usłyszała chrapanie pod drzwiami i zadzwoniła na Policję

Usłyszała chrapanie pod drzwiami i zadzwoniła na Policję
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Północnej usłyszała chrapanie pod drzwiami i zadzwoniła na Policję. Kobieta poczuła się zagrożona. 

Około godziny 22:00 jastrzębianka mieszkająca w bloku przy ul. Północnej wystraszyła się nie na żarty, kiedy zza drzwi wejściowych usłyszała męskie chrapanie. Wkrótce przekonała się o tym, że autorem tych dźwięków był bezdomny, który smacznie spał na korytarzu pod jej drzwiami. Jako, że kobieta mieszka sama, wystraszyła się i zadzwoniła po mundurowych. Zanim ci jednak przyjechali, intruz obudził się i udał w kierunku ogrzewalni dla bezdomnych. Pani poinformowała funkcjonariuszy, że nie czuła się komfortowo wiedząc, że obcy mężczyzna traktuje jej wycieraczkę jak poduszkę i na dodatek chrapie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezdomny chciał odebrać sobie życie. Policjanci zdążyli z pomocą Bezdomny chciał odebrać sobie życie. Policjanci zdążyli z pomocą

Jesiotry, wiewiórki na dachu. Blok przy Północnej straci swoją "ozdobę"? Jesiotry, wiewiórki na dachu. Blok przy Północnej straci swoją "ozdobę"?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Karol25.03.2018 20:02

A dlaczego nie zadzwoniła do straży miejskiej. Do spraw porządkowych jest straż miejska. Policja ma poważniejsze zadania!!!

lol25.03.2018 12:32

A skąd wiedział, że ona jest osobą samotną?

balon24.03.2018 10:15

Należy gonić tych żuli z bloków, niech idą do noclegowni. W przeciwnym razie niech siedzą pod mostem!!! Żyją tak z własnego wyboru. Robić się im nie chce ale chlać i kurzyć bez przerwy. Gonić i nie wspomagać leni!!!

gość23.03.2018 20:32

Bezdomni są z własnego wyboru. Mają noclegownie to niech korzystają, a nie łażą po blokach. Należy ich gonić z bloków do noclegowni.

Primek23.03.2018 19:14

Oni sa przewaznie menelami na wlasne zyczenie, straca prace I nie szukaja nowej albo popadna w alkoholizm,narkotyki, czy hazard.

inzynier BOLEK23.03.2018 18:30

dyskomfort masz kolego.... czas na prysznic głupcze

do "Wyliczanka ... "23.03.2018 12:20

To wyliczanka przeciw "menelom". Wyzłośliwianie się, bo jesteś w lepszej sytuacji. Powinieneś zostać menelem na kilka miesięcy. Dużo byś zrozumiał.! Choć nie wiadomo czy naprawdę byś zrozumiał. Byłbyś menelem i uważał, że tylko spotkało cię niesprawiedliwie nieszczęście. A to by właśnie było sprawiedliwe.
Zachowałeś się niezbyt elegancko. Może jakieś "czarodziejskie" słowo ?

Pokaż wszystkie opinie (13)