Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 marca 2018

Rusza jarmark wielkanocny

Rusza jarmark wielkanocny
fot. pixabay

Dzisiaj, w piątek rusza Jarmark Wielkanocny na placu przed kinem „Centrum”. Już teraz możecie poczuć atmosferę świąt, które zaczynają się za tydzień.

Na Jarmarku Wielkanocnym będzie można nie tylko zakupić świąteczne specjały, takie jak baby wielkanocne czy wędliny domowego wyrobu, ale również dekorację świątecznego stołu. Jak co roku zaproszenie na jarmark przyjmują lokalni wytwórcy produktów spożywczych i rękodzieła ludowego. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, coś, czego nie oferują wielkie galerie handlowe.

Jarmark to nie tylko zakupy. Specjalnie dla mieszkańców został przygotowany ciekawy program artystyczny. W piątek o godzinie 15:00 odbędzie się biesiada śląska. W sobotę także o godzinie 14:00 będzie można usłyszeć śląską nutę. Będzie też rozstrzygnięcie konkursu na Najładniejszą Pisankę Wielkanocną.

Dużą atrakcją będą warsztaty dla dzieci i rodziców, które odbędą się w niedzielę, o godz. 10:00 - pisanki 3D, o godz. 13:00 pisanki decoupage oraz fiołki z bibuły (zapisy i informacje, tel.:32 473 1012. Na scenie zaprezentują się zespół Kamraty z biesiadą śląska (godz.15) oraz regionalny zespół folklorystyczny Druga Młodość (godz. 16:00).

Więcej informacji 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jarmark Wielkanocny zamknął swoje podwoje Jarmark Wielkanocny zamknął swoje podwoje

Ruszył Jarmark Wielkanocny Ruszył Jarmark Wielkanocny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do banan25.03.2018 20:10

Ale bzdury opowiadasz. Hetman ściągnęła do strefy ekonomicznej więcej inwestorów niż za 12 lat Janeckiego! Nie interesujesz się widocznie i piszesz głupoty więc radzę ci zapoznaj się najpierw z tematem zamiast pisać kłamstwa.

miasto plebsu24.03.2018 23:13

Fajnie że prezydent coś robi tych imprez sporo jest w ciągu roku coś się zawsze dzieje. Food trucki pochód trzech królów wosp sylwester po centrum itp. A Jastrzębiacy wiecznie niezadowoleni.

banan24.03.2018 15:56

Przez cztery lata urzędolenia, mając tylu doradców, asystentów, masę wydziałów i różnych sztucznych stołków - nie ściągnęła do miasta żadnego inwestora. Przykładem dobrego prezydenta gospodarza są np. ŻORY CZY INNE SĄSIEDNIE MIASTA I GMINY. Hetmanowej TYLKO w głowie BALANGI, ROZRYWKI I KIERMASZE i sesje zdjęciowe, czyli promocja czterech liter z naszych podatków, czyli publicznych!!!

Gość24.03.2018 11:24

Jarmark nie jest zły, ale czemu tak się drą z estrady. Ryk na całe miasto. Chyba nie o to chodzi.

balon24.03.2018 10:12

Na co i komu jest potrzebny ten jarmark? Dla pojedynczych osób, szkoda na to naszych podatków!!! No ale każda okazja jest do promowania się na koszt podatnika!!!

Franek24.03.2018 9:09

A dają tam kasę na zakupy? Wiadomo, że nie więc po co łazić, oglądać i słuchać pisków. Dla nas ważniejsze są miejsca pracy żeby ludzie mogli zarabiać na utrzymanie rodzin!!! Żeby nasi młodzi ludzie nie musieli wyjeżdzać za granicę i szukać chleba.

kleofas23.03.2018 14:50

yeeeah będzie kolejny raz zespół Pierwsza młodośc,kocham ich,jadę tam

Radio Teheran23.03.2018 10:59

W Teheranie tez malowali pisanki.
http://www.payvand.com/news/18/mar/1084.html 

Gość23.03.2018 10:12

Kurcze ciekawe

Pokaż wszystkie opinie (9)