Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
27 marca 2018

Spłonął bus dostawczy. Ofiar nie było

Spłonął bus dostawczy. Ofiar nie było
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W nocy z niedzieli na poniedziałek strażacy otrzymali zgłoszenie o palącym się busie. Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach. Policja bada czy doszło do podpalenia. 

- W poniedziałek o godz. 0:52 Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego typu bus, który znajdował się przy ulicy Witczaka w dzielnicy Zdrój. Strażacy szybko poradzili sobie z ogniem. Przyczyny pożaru bada Policja - informuje st. kapt. Daniel Lebioda z PSP.

Według relacji świadków zdarzenia najprawdopodobniej było to podpalenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
dociekliwy27.03.2018 20:08

Rozgrywki między ludzikami przybierają niebezpieczny obrót. Czy policja bada wszystkie możliwe przyczyny, czy uznaje, że busowi było zimno i chciał się tylko ogrzać?

Radio Teheran27.03.2018 7:37

Miasto dziczeje.