Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 marca 2018

Sześć zastępów strażackich walczyło z pożarem domu

Sześć zastępów strażackich walczyło z pożarem domu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

We wtorek w godzinach wieczornych doszło do pożaru domu jednorodzinnego w sołectwie Szeroka. Ogień został szybko opanowany. 

Wczoraj, w godzinach wieczornych do Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju wpłynęło zawiadomienie o pożarze domu jednorodzinnego znajdującego się w okolicach skrzyżowania ulicy Gagarina z ul. Powstańców Śląskich. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów strażackich, w tym jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej Szeroka. Strażacy szybko opanowali ogień i nie dopuścili do jego rozprzestrzenienia. Prawdopodobną przyczyna pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej na poddaszu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
inzynier BOLEK29.03.2018 8:23

do GOSC: nie to zapaliły sie te kubły na smieci co ostatnio podarowała mieszkańcom prezydent Anna.H w zamian za podwyżkę z 9 na 12 zł.

Gość28.03.2018 13:43

Czy super bohater radny K. Uratowal dzielnie dom?

inzynier BOLEK28.03.2018 9:10

ważne,że dom cały i można żyć dalej