Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 marca 2018

Jastrzębianki najlepszym duetem baletowym w Polsce

Jastrzębianki najlepszym duetem baletowym w Polsce
fot. Studio Ruchu i Tańca Szok

Balet to piękna, ale niełatwa dziedzina sztuki. Osiągnięcie w niej perfekcji wymaga wielu godzin ćwiczeń i wielkiej pasji. Tym bardziej więc na uznanie zasługują dwie dziewczynki, które osiągnęły mistrzostwo w tej dziedzinie.

Karolina Palkij i Kaja Łysio, mieszkanki Jastrzębia, zdobyły pierwsze miejsce i uzyskały tytuł Mistrzyń Polski w kategorii duet baletowy do 7 lat, podczas Krajowych Mistrzostw International Dance Organization w Wałbrzychu, które odbyły się pod koniec marca. Dziewczynki mogą mówić o dużym sukcesie, ponieważ będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy i Świata. Tancerki znakomicie przygotowała do występu pani Karolina Słomka ze Studio Ruchu i Tańca „Szok”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie Jastrzębianki mistrzyniami świata w balecie

Taneczni wicemistrzowie Polski z Jastrzębia Taneczni wicemistrzowie Polski z Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Ela 29.03.2018 9:23

I to jest wielki sukces!

Gość29.03.2018 8:29

Gratulacje!

Gość28.03.2018 22:42

Gratulacje !!!

Oko proroka28.03.2018 21:28

Wielkie brawa dla dziewczynek oraz ich nauczycielki baletu teraz mistrzostwo Europy i świata trening czyni mistrzem powodzenia