Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
29 marca 2018

W piątek mecz podwyższonego ryzyka na Stadionie Miejskim

W piątek mecz podwyższonego ryzyka na Stadionie Miejskim
fot. KMP Jastrzębie

W piątek o godzinie 19:00 na Stadionie Miejskim spotkają się GKS1962 Jastrzębie i ŁKS Łódz. Dla służb mundurowych jest to mecz tzw. podwyższonego ryzyka. W związku z tym będzie się to wiązać z utrudnieniami dla mieszkańców i zwiększoną obecnością mundurowych w Jastrzębiu.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. asp. Bogusława Dudek, w piątek mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drogach. Ma to związek z rozgrywanym meczem piłkarskim na Stadionie Miejskim przy ul. Harcerskie GKS 1962 Jastrzębie (lider tabeli) vs. ŁKS Łódź. Mecz będą zabezpieczać funkcjonariusze z KMP Jastrzębie oraz Garnizonu Śląskiego.

UWAGA! Zmiana: Parking przy UM będzie dostępny. 

 Z ruchu będą wyłączone następujące rejony Jastrzębia:

- Od godziny 14.00 wyłączony zostanie odcinek wzdłuż hotelu "Omega"oraz wzdłuż Zespołu Szkół nr 6;

- Brak  możliwości zaparkowania samochodów na parkingu przy Getin Banku;

- Parking przy Urzędzie Miasta wyłączony z ruchu na czas meczu;

- Zablokowana będzie droga dojazdowa do MOSIR-u, od ulicy Harcerskiej oraz od ulicy Zielonej;

- Zablokowany będzie wjazd przed Centrum Kaształcenia Praktycznego,

Klub GKS 1962 Jastrzębie apeluje do kibiców, aby ci, którzy nie mają jeszcze założonego profilu kibica zrobili to logując się na stronie klubowej oraz za pośrednictwem Internetu zakupili bilet. Bilety dostępne są również w sklepie kibica przy DH „GWAREK”. Pozwoli to uniknąć zbędnych kolejek i nieporozumień przed meczem.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
Wynik ?31.03.2018 8:36

Jaki wynik ?
Były jakieś rozróby ?

KROPEK30.03.2018 15:48

Panie i Panowie dzisiaj wielki wieczór więc bez emocji tylko DOPING na 100% i dobra zabawa BEZ zadymek.Pozdrawiam...KROPEK

do "inzynier BOLEK" 30.03.2018 15:01

Przecież nikt cie nie chce skopać lewaku. Sądzisz, że partia którą popierasz ma coś z prawicą wspólnego? Ma tyle co ty z rozumem.

Mieszkańcy z sondy30.03.2018 14:59

Nie zgadzamy się na wydawanie pieniędzy na pomoc bandytom. Każdy złapany na próbie rozróby powinien od razu zapłacić wysoki mandat albo na drzewo z nim.
Tak mówią, zapytani mieszkańcy

hey Oli.30.03.2018 14:41

Byłeś i będziesz. To dobrze na ciebie można liczyć. Porządni kibice są potrzebni.

Oli30.03.2018 12:28

Byłem 30 lat temu, będę i dziś. Hey GKS!

do Ela30.03.2018 11:20

Nie zrozumiałaś czegoś, czy udajesz Elę?
Kibice mają prawo do kibicowania. Każde użycie siły lub bycie wulgarnym wykreśla takie osiłka z kibicowania. Powinien być odtransportowany na hałdy, na ogrodzony wysokim płotem pod napięciem i tam powinien spędzić kilka miesięcy lub lat. Jaka nie przeżyje, to jego problem. Do tego doprowadzimy.

Pokaż wszystkie opinie (35)