Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 marca 2018

Kradzież z włamaniem do sklepu. Łupem padł smartfon

Kradzież z włamaniem do sklepu. Łupem padł smartfon
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Złodzieje nie próżnują w okresie przedświątecznym. W środę w nocy włamali się i okradli jeden ze sklepów. Wszystko zarejestrował monitoring. 

W czwartek rano pracowników jednego ze sklepów sieciowych znajdujących się przy ulicy Powstańców Śląskich spotkała niemiła niespodzianka - zobaczyli zniszczoną gablotę sklepową, z której w nocy skradziono towar.

- Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował kradzież towaru z gabloty sklepowej. Łupem złodzieja padł smartfon, pawerbank, okulary z pilotem. Policjanci wykonali oględziny i przesłuchali świadków. Policjanci prowadzą czynności operacyjne w tej sprawie - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Radio Teheran03.04.2018 8:19

Zyczenia musial jakos rodzinie wyslac.

inzynier BOLEK30.03.2018 10:53

zaś gagarina