Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 marca 2018

Kradzież z włamaniem do sklepu. Łupem padł smartfon

Kradzież z włamaniem do sklepu. Łupem padł smartfon
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Złodzieje nie próżnują w okresie przedświątecznym. W środę w nocy włamali się i okradli jeden ze sklepów. Wszystko zarejestrował monitoring. 

W czwartek rano pracowników jednego ze sklepów sieciowych znajdujących się przy ulicy Powstańców Śląskich spotkała niemiła niespodzianka - zobaczyli zniszczoną gablotę sklepową, z której w nocy skradziono towar.

- Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował kradzież towaru z gabloty sklepowej. Łupem złodzieja padł smartfon, pawerbank, okulary z pilotem. Policjanci wykonali oględziny i przesłuchali świadków. Policjanci prowadzą czynności operacyjne w tej sprawie - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Radio Teheran03.04.2018 8:19

Zyczenia musial jakos rodzinie wyslac.

inzynier BOLEK30.03.2018 10:53

zaś gagarina