Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 marca 2018

Sprawdź świąteczny rozkład jazdy autobusów miejskich

Sprawdź świąteczny rozkład jazdy autobusów miejskich
fot. UM Jastrzębie

W czasie Świąt Wielkanocnych autobusy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju funkcjonują według zmienionego planu jazdy.

Jak informuje MZK w Wielki Piątek (30 marca) i wtorek po świętach (3 kwietnia) autobusy MZK kursować będą według rozkład jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej. W Niedzielę Wielkanocną (1 kwietnia) obowiązuje świąteczny rozkład jazdy, natomiast w Lany Poniedziałek (2 kwietnia) autobusy pojadą zgodnie z rozkładem niedzielnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
marzec31.03.2018 17:11

Panu Benedyktowi Lanusznemu składamy świąteczne życzenia. Smacznego jajeczka i mokrego dyngusa. Oby te święta spędził w spokoju i radości.

Perła 31.03.2018 9:43

Warbus nie płaci za usługi :-) Firma zadłużona w każdym mieście to jeżdżą brudasy hahaha a ogólnie widziałam jak ktoś mył autobus na myjni wysokogabarytowej na szkolnej czy granicznej. Tak się kończą rządy Warbusa :-)

Gość30.03.2018 21:09

Przed godzina 7 rano 4 sztuki czerwonych potworów gnają ul 11-listopada i dalej na KWK Jas-Mos. Jeden za drugim i ten ostatni przy urzędzie skarbowym zawsze ma postój bo nie mieści się w paśniku. To reszta watahy czeka na niego przed rondem przy byłej Panoramie. I na dolnym to samo jak są w stadzie to gnają.

pasażer 30.03.2018 16:30

Te autobusy warbusa w święta będą takie upierdzielone!!!

benek30.03.2018 16:20

Dlaczego autobusy Warbusa jeżdżą takie brudne?W świętą też będą takie brudne /?A co na to MZK?

Andrzej30.03.2018 11:25

Nie będą jeździć stadami to pewnie jak w szwajcarskim banku

mzecia30.03.2018 9:30

MZK kalectwo, wynocha .

Pokaż wszystkie opinie (8)