Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°16°
30 marca 2018

Sprawdź świąteczny rozkład jazdy autobusów miejskich

Sprawdź świąteczny rozkład jazdy autobusów miejskich
fot. UM Jastrzębie

W czasie Świąt Wielkanocnych autobusy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju funkcjonują według zmienionego planu jazdy.

Jak informuje MZK w Wielki Piątek (30 marca) i wtorek po świętach (3 kwietnia) autobusy MZK kursować będą według rozkład jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej. W Niedzielę Wielkanocną (1 kwietnia) obowiązuje świąteczny rozkład jazdy, natomiast w Lany Poniedziałek (2 kwietnia) autobusy pojadą zgodnie z rozkładem niedzielnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

PKM zostanie sprywatyzowany czy wykupiony? PKM zostanie sprywatyzowany czy wykupiony?

Autobusy firmy Warbus nie wpuszczone do zajezdni PKM Autobusy firmy Warbus nie wpuszczone do zajezdni PKM

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
marzec31.03.2018 17:11

Panu Benedyktowi Lanusznemu składamy świąteczne życzenia. Smacznego jajeczka i mokrego dyngusa. Oby te święta spędził w spokoju i radości.

Perła 31.03.2018 9:43

Warbus nie płaci za usługi :-) Firma zadłużona w każdym mieście to jeżdżą brudasy hahaha a ogólnie widziałam jak ktoś mył autobus na myjni wysokogabarytowej na szkolnej czy granicznej. Tak się kończą rządy Warbusa :-)

Gość30.03.2018 21:09

Przed godzina 7 rano 4 sztuki czerwonych potworów gnają ul 11-listopada i dalej na KWK Jas-Mos. Jeden za drugim i ten ostatni przy urzędzie skarbowym zawsze ma postój bo nie mieści się w paśniku. To reszta watahy czeka na niego przed rondem przy byłej Panoramie. I na dolnym to samo jak są w stadzie to gnają.

pasażer 30.03.2018 16:30

Te autobusy warbusa w święta będą takie upierdzielone!!!

benek30.03.2018 16:20

Dlaczego autobusy Warbusa jeżdżą takie brudne?W świętą też będą takie brudne /?A co na to MZK?

Andrzej30.03.2018 11:25

Nie będą jeździć stadami to pewnie jak w szwajcarskim banku

mzecia30.03.2018 9:30

MZK kalectwo, wynocha .

Pokaż wszystkie opinie (8)