Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 marca 2018

Gdzie do lekarza w święta z dzieckiem? Lista szpitali

Gdzie do lekarza w święta  z dzieckiem? Lista szpitali
fot. pixabay

Dyrekcja Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 informuje, że od 1 kwietnia do 30 czerwca zostaje zawieszona działalność lecznicza Oddziału Pediatrycznego. Rodzice dzieci, które potrzebują hospitalizacji proszeni są o kierowanie się do innych placówek w regionie. 

W ramach Poradni Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej WSS Nr 2 (zlokalizowanej z tyłu budynku - dojazd oznakowany tablicami informacyjnymi), dyżur pełni lekarz dedykowany dzieciom. Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 18.00 do 8.00, w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy w godz. od 8.00 do 8.00 dnia następnego.

Poniżej podajemy listę szpitali, w których działają oddziały pediatryczne i do których można się zgłaszać w razie potrzeby hospitalizacji dziecka.

Oddział Pediatryczny
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3
ulica Energetyków, 44-200 Rybnik

 Oddział Pediatryczny
Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Plebiscytowa 47, 44-280 Rydułtowy

Oddział Pediatryczny
Szpital Śląski
ulica Bielska 4, 43-400 Cieszyn

Oddział Pediatryczny
Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
ulica Dąbrowskiego 20, 44-240 Żory

 Oddział Pediatryczny
Szpital Rejonowy im. dr J. Rostka
ulica Gamowska 3, 47-400 Racibórz

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty Kolejny oddział pediatryczny będzie zamknięty

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość03.04.2018 20:38

No i koleją do wodzisławskiego szpitala odpada - wiadukt w Zdroju się wali.

Jaro8603.04.2018 15:33

Dopóki mamy Radę jaką mamy to zdjęcia historyczne naszego miasta będą nadal aktualne. Bo to że prywaciarz wkleił kilka sklepów w krajobraz nie sprawia powodów do dumy.

Gość 203.04.2018 11:42

Drodzy państwo, jak Wam dziecko zachoruje, to tak jak do tej pory należy udać się na Przyjaźń. Tam jest udzielana opieka weekendowo nocna. Każdy potrzebujący będzie przyjęty. Problem dotycz oddziału pediatrii, który już dawno sanepid powinien zamknąć. Kto był w tym szpitalu to wie o czym mówię. Mam nadzieję że kiedyś zrobią szpital dziecięcy a nie oddział, w którym dzieci wymieniają się bakteriami i wirusami!

Gość03.04.2018 10:14

To miasto nie jest wstanie zaspokoić już nawet podstawowych potrzeb jaką jest opieka zdrowotna.

wielokrotny pacjent 01.04.2018 17:09

Czy ktoś był w Jastrzębskim szpitalu? Nie chodzi o lekarzy ale o zdzierstwo za oglądanie TV ! Nie twierdzę,że nie należy płacić za korzystanie z telewizora,ale jest coś co nie pokoi pacjentów.Otóż po wrzuceniu monet i wyłączeniu TV na czas np.wizyty lekarskiej czy odwiedzin rodzinnych urządzenie tak działa byś już po ponownym włączeniu TV nie widział wcześniej wrzuconych pieniędzy! Dlaczego tak kradną?uważam,że wyłączając TV powinno być wyłączone urządzenie od kasy by włączając rano można by ponownie oglądać do limitu na jaki została wrzucona kasa.Pozdrawiam zainteresowane osoby ,,dojeniem" pacjentów

Kaper01.04.2018 11:58

Porazka co w tym miescie sie dzieje komunikacja tez upada typowa sypialnia ostatnio mialem gosci z zagranicy co wyjechali za praca i mowili ze nic tu sie nie dzieje

Gość01.04.2018 0:01

Miasto się wali a milion idzie na sport to jest nienormalne

Pokaż wszystkie opinie (24)