Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
2 kwietnia 2018

JSW aktualna cena akcji - 85 zł

JSW aktualna cena akcji - 85 zł
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Posiadacze akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie mają w ostatnim czasie powodów do zadowolenia. Cena akcji tej spółki kształtuje się poniżej 100 zł.

Ostatnia sesja Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie ustaliła cenę za jedną akcję Jastrzębskiej Spółki Węglowej na poziomie 85 zł. Posiadacze papierów wartościowych tej firmy nie są zadowoleni, ponieważ jeszcze niedawno za akcję spółki oferowano nieco ponad 100 zł.

Co jest przyczyną tego spadku? Analitycy giełdowi uważają, że nie bez znaczenia jest przywracanie zawieszonych przed kryzysem z 2015 roku dodatków do pensji pracowników, jak np. czternastka, deputat węglowy czy uruchomione na nowo świadczenia socjalne. Jak dopłaty do biletów urlopowych i pomocy szkolnych. Poza tym spółka nie kryje tego, ze potrzebuje środków finansowych na przeprowadzenie inwestycji, zapewnienia odpowiedniego frontu robót i w tym celu rozważa emisję obligacji w USA.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
to JA03.04.2018 19:09

Giełda nie jest do kozaczenia. Akcje szły ostro w dół i musiały odbić. Zgadzam się że grubasy swoimi akcjami trochę pograją ale nie za długo bo bessa już nadchodzi. Bardzo duże pakiety są w nielicznych rękach dlatego ceny mogą polecieć w jednej chwili. Podoba mi się określenie Beaty o zapakowaniu pod korek w myśl tanio kupuj a drogo sprzedaj.

Gość03.04.2018 18:13

"to ja" Nie kozacz , więcej pokory . Wielu takich było jak ty , jeden błąd i to co zarobiłeś oddasz grubasom .
Życzę sukcesów oczywiście .

Beata krzyKaczka03.04.2018 18:07

jeszcze 2 lata temu były po 7,xx kto wyczuł dołek i zapakował po korek ten w czepku urodzony.

do to Ja03.04.2018 17:22

Ty to masz łeb że się w tym wszystkim nie pogubisz , życzę sukcesów znaczy milionów .

to JA03.04.2018 16:55

Zysk zrealizowany a akcje poszły zaraz w dół tzn. na 85,00 zł. Teraz trzeba sobie zrobić drinka i odpocząć od giełdy. Ciekawe ile za dniówkę mogą zarobić ci co ten węgiel kopią? Jutro może jeszcze popracujemy na spółce JSW ale niekoniecznie bo szykuje się interes jeszcze na dwóch innych spółkach ale spoko teraz luzik do jutra

to JA03.04.2018 16:26

Teraz to już 85,44 zł a więc w dzisiejszym dniu jestem już + 10900zł. Po korekcie rano kupiłem 81,08 i zaraz zrealizuję zysk. Pozdrawiam wszystkich którzy nie wiedzą co z pieniędzmi zrobić

Gość03.04.2018 16:06

Do Franek
w UM mieli na święta ale nie wszyscy jak to szumnie powiedział mąż jednej z pracownic: premia jajeczna.

Pokaż wszystkie opinie (19)