Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
3 kwietnia 2018

Dramat w święta. Mężczyzna wyskoczył z piątego piętra

Dramat w święta. Mężczyzna wyskoczył z piątego piętra
fot. KMP Jastrzębie

W Niedzielę w nocy w jednym z bloków przy ulicy Harcerskiej miał miejsce tragiczny wypadek - mężczyzna wyskoczył  z mieszkania znajdującego się na piątym piętrze.

Zdarzenie miało miejsce w bloku przy ulicy Harcerskiej nr 2-4. W niedzielę w nocy, ok. godz.01:30, z mieszkania znajdującego się na wyższej kondygnacji wyskoczył mężczyzna. Na miejsce natychmiast przybyło ratownictwo medyczne, straż pożarna oraz policyjny patrol. Pomimo podjętej reanimacji poszkodowanego nie udało się uratować. Policja oraz przybyły na miejsce prokurator wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia. Według świadków zdarzenia mogło to być samobójstwo.

- Mężczyzna w wieku 26 lat zmarł na miejscu. W zdarzeniu wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Aga04.04.2018 9:16

Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny.

sieśpi03.04.2018 21:06

Brawo Gościu!!!!!!!

Prawdomowny03.04.2018 20:25

@Gosc: a Ty kto: buddysta czy hindus, ze tak przywołujesz karmę?

Gość03.04.2018 17:12

Jacy wy wszyscy mądrzy jesteście, jakie to przesłania katolickie wypisujecie... Ojojoj. Przyjdzie tragedia i zwali was z nóg w kilka chwil. Moja znajoma potępiała samobójców, wyśmiewała ich tak jak i wy, krytykowała ich słabość, brak odwagi, niechęć do pracy, do życia, wytykała egoizm aż nadszedł dzień w którym zginął jej syn, popełnił samobójstwo, o zgrozo mimo tego, że miał tak "cudowną matkę". W jednej chwili jej sens życia i odwaga umarły razem z nim. Jestem pewny, że anonimowo w internecie była tak samo bezduszna względem takich tragedii jak wy poniżej. Karma wraca w najmniej odpowiednim momencie i oby do was dotarło, za co was ta karma dopadła.

kokodrzambo03.04.2018 15:21

Skacz skacz jak Adam Małysz, skacz skacz. Tylko ze skoczni a nie z okna !

Degas03.04.2018 15:16

Di Janusha
Rozumiem, że i ty należysz do tej grupy, która rozwiązuje wszelkie problemy "wyjściem przez okno"?

Janush03.04.2018 14:24

DO JAR
Jeśli straszne Ci życie w bezuczuciowym społeczeństwie to zawsze masz wyjście, nawet jeśli to jest wyjście przez okno...
Osobiście mi jest szkoda rodziny bo sam "zainteresowany" no cóż... Dokonał wyboru.
PS
Wytykanie błędów przez kogoś kto sam pisze z błędami i bez znajomości interpunkcji jest hipokryzją.

Pokaż wszystkie opinie (15)