Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
4 kwietnia 2018

Kibice GieKsy zebrali ponad 13 tys. zł na leczenie Dawida

Kibice GieKsy zebrali ponad 13 tys. zł na leczenie Dawida
fot. Andrzej Klocek

Kibice GKS 1962 Jastrzębie są znani nie tylko z tego, że dopingują własną drużynę do ostatniej minuty, ale przeprowadzają również akcje charytatywne. Tym razem przekazali środki na leczenie Dawida Miernika.

Kibice GKS 1962 Jastrzębie podsumowali zbiórkę pieniędzy na leczenie Dawida Miernika. Do puszki kibice GieKsy wrzucili 3 450 zł, wsparli ich fani ze Stalowej Woli, Gliwic, Ołomuńca - 2 500 zł. Piłkarze GKS przeznaczyli na cel charytatywny kwotę 6 tys. zł (premia za wygraną). Z gadżetów sprzedanych podczas meczu uzyskano 1 750 zł. Łącznie zebrano sumę 13 700 zł.

- Jest to już pokaźna suma, jednak tak naprawdę jest to 1/4 potrzebnej kwoty. Po świętach ruszymy dalej z licytacjami, a na następnych meczach będą dalej sprzedawane gadżety dochód, z których będzie przeznaczony dla Dawida! Dziękujemy jeszcze raz każdemu, kto dorzucił się do zbiórki oraz piłkarzom za piękny gest oraz zwycięstwo - napisali kibice GieKsy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie gromi Sandecję 5:0 GKS Jastrzębie gromi Sandecję 5:0

Bez ekscesów na meczu Bez ekscesów na meczu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
wincent07.04.2018 11:39

Śmieszne to wszystko jest. Teraz są wspaniałymi ludźmi, a jak odpalą racę, nie robiąc nikomu krzywdy, to już są mega-bandytami ściganymi przez kilkuset policjantów, gdzie koszta takich śledztw są ogromne.A komora-bulego nie ma kto posadzić.

Wasabi05.04.2018 9:38

A ja chcę leczyć swoje kompleksy i chory mózg.

smolka05.04.2018 9:37

To policja dała info o racach oni się muszą wykazać. Tak to jest jak pół roku się nic nie robi A statystyki lecą w dół premi nie ma dziecka płaczą itp. Każdy zrozumie biednego policjanta śpiącego po krzakach.

Luki04.04.2018 23:14

Dopiero co pisaliscie ze to pseudokibice co odpalaja straszne race