Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
10 kwietnia 2018

W sołectwie Bzie będzie oświetlenie LED

W sołectwie Bzie będzie oświetlenie LED
fot. Rober Sitek / UM Jastrzębie

W sołectwie Bzie, a dokładnie na ulicy Ułańskiej pojawią się lampy. W przetargu przewidziano instalację 24 nowych opraw oświetleniowych typu LED.

- Bezpieczeństwo na drogach to podstawa. Jasne i oświetlone drogi to nie tylko zmniejszone ryzyko wypadku, ale również większy komfort użytkowania. Dlatego staramy się na bieżąco dążyć do poprawy panujących na nich warunków. Planowana jest budowa oświetlenia na ulicy Ułańskiej w sołectwie Bzie. Do istniejących tam 10 słupów energetycznych dołączy 16 nowych sztuk.  Nowe oświetlenie ma pojawić się na odcinku 935 metrów. W ogłoszonym przetargu uwzględniono również konieczność zainstalowania 24 nowych opraw oświetleniowych LED - informuje jastrzębski magistrat.

Wykonawca będzie miał za zadanie przeprowadzenie wszelkich niezbędnych robót, Oferty na realizację budowy oświetlenia przy ulicy Ułańskiej można składać do 18 kwietnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW będzie mieć nową kopalnię JSW będzie mieć nową kopalnię

JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla JSW: Dowiercono się do nowych pokładów węgla

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
gość11.04.2018 9:14

Wielki wstyd, na ulicy Libowiec było już tyle wypadków śmietelnych, a oświetlenia nadal brak. Po co oświetlenie LED na ul. Ułańskiej i dla kogo|???

mx10.04.2018 20:46

Obok tej ulicy mieszka najważniejsza radna i kol. Cara Bzia i tyle w temacie .

do redakcji10.04.2018 19:30

Czy redakcja mogłaby się dowiedzieć, dlaczego UM zamiast oświetlenie robić na drogach głównych (np.Libowiec) gdzie ruch kilkadziesiąt razy większy, to montuje oświetlenie na obrzeżach? Niestety mieszkańcom takie bzdury odpisują, że lepiej nie cytować!!!

Oko proroka10.04.2018 17:05

Kazdymu bziokowi latarka Led i bydzie tani hej

Gość10.04.2018 12:55

Szykują oświetlenie pod nowe działki budowlane dla dewelopera?
To ten sam przekręt jak sołtys i proboszcz za cara przekwalifikowali i sprzedali działki przy ul Rekraacyjnej i tłumaczyli ze nic nie wiedzieli o tym.

Jest tyle ulic w mieście co wymagają oświetlenia, a tu po znajomości znowu dla swoich przyszły niedoszły prezydent z otrąb robi.

Radio Teheran10.04.2018 11:11

Patrzac na to sielankowe zdjecie pol i zagrod, przypominajac sobie dyskusje nt. niedawnej inwestycji w Bziu.
Co obudzilo poczucie wsrod niektorych mieszkancow Bzia, ze zamieszkuja oni miasto?
Przeciez gdakania i pokwikiwania dobiegaja nawet z tej fotografii.

ludmiła10.04.2018 10:24

Najbardziej niebezpieczna ulica w dzielnicy Bzie i Ruptawa, czyli Ul.Lubowiec dalej nie oświetlona, brak pasa dla pieszych i rowerzystów. A prędkości samochodów SPS często przekraczają 120 km/h.

Pokaż wszystkie opinie (10)