Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
11 kwietnia 2018

Dowiedz się jak można zdobyć aż 17 tys. na kocioł c.o.

Dowiedz się jak można zdobyć aż 17 tys. na kocioł c.o.
fot. shutterstock

Już w czwartek w jastrzębskim magistracie odbędzie się spotkanie informacyjne na temat możliwości zdobycia dofinansowania na wymianę instalacji cieplnej.  Warto przyjść i dowiedzieć się, w jaki sposób można zdobyć nawet 17 tys. zł.

Spotkanie poświecone temu, jak zdobyć dofinansowanie na instalacje odnawialnych źródeł energii odbędzie się w czwartek o godz. 16:00 w sali 129 A urzędu Miasta, jest to sala obrad Rady Miasta na pierwszym piętrze.

Projekt pn. „Łączymy z energią” zakłada dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej o mocy do 3 kWp, pomp ciepła o mocy do 3 kW i zasobnika oraz kotłów c.o. na biomasę. W jego ramach można otrzymać dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej o mocy do 3 kWp, kotłów c.o. na biomasę, kotłów gazowych oraz instalacji węzła cieplnego pod warunkiem wykonania bądź planowanego wykonania termomodernizacji budynków mieszkalnych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smog to nie tylko kominy. Również samochody Smog to nie tylko kominy. Również samochody

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Sławomir12.04.2018 9:05

Jak zwykle same bujdy,i pić na wodę. Dalej będą palic śmieci bo to państwo nie pomaga tylko robi z ludzi idiotów.Wszystko ładnie jak obiecują,a potem inna zeczywistosc.

Gość11.04.2018 19:30

Chyba po ostatnim spotkaniu nie było wielu chętnych . Warunki jakie trzeba spełnić i brak pewności że się dostanie .

Gość11.04.2018 16:23

Jak dostać? Normalnie złożyć wniosek. O kolejności rozpatrywania wniosków decyduje rodzina w UM albo znajomość w UM.