Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 kwietnia 2018

Uważajcie na forda focusa na niemieckich rejestracjach

Uważajcie na forda focusa  na niemieckich rejestracjach
fot. pixabay

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała informację, że po jastrzębskich ulicach porusza się samochód marki Ford Fokus na niemieckich rejestracjach. Osoby się w nim znajdujące kręcą się po dzielnicy Zdrój i wypytują o różne rzeczy.

W wyniku czynności operacyjnych mundurowi otrzymali informację, że na ulicach Jastrzębia-Zdroju można spotkać samochód ford fokus z trzema osobami narodowości romskiej.  Auto posiada niemieckie rejestracje. Patrole otrzymały polecenie zwracać uwagę na pojazd, który był widziany w dzielnicy Zdrój.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, osoby znajdujące się w samochodzie, nadmiernie rozpytują się o różne rzeczy i zachodzi podejrzenie, że mogą podjąć działania niezgodne z prawem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną Zobaczył policjantów i sypnął marihuaną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Gość16.04.2018 14:23

widzialem go na ul pszczynskiej obok przedszkola początek rejestracji to BI...

Koksik13.04.2018 10:40

Ino niech go zobacza.

erwin z godow12.04.2018 11:10

jo go widzioł

gość11.04.2018 22:34

Jeden z takich Romów na mikołowskich rejesteacjach kręcił się po katowickiej tuż przed świętami a nawet próbował wyrwać pewnej kobiecie portfel z torebki w zamian za atrapy kamer i podrobki perfum. Pogonilam dziada a na policję niw ma po co dzwonic. Zawsze są spoznieni

Kicia11.04.2018 18:48

Ja tam osobiście nie mam nic do Romów kocham ich muzykę ,ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci to trzeba czuwać bo kto wie czego chcą i o co pytają?? Oby to nie była znowu jakaś ,,legenda o srebrnym aucie,,?

utrek11.04.2018 18:11

Dalej chcecie uchodźców?

Gość11.04.2018 16:24

Wasyl wysłał rozpoznanie przed występem.

Pokaż wszystkie opinie (26)