Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
11 kwietnia 2018

Uważajcie na forda focusa na niemieckich rejestracjach

Uważajcie na forda focusa  na niemieckich rejestracjach
fot. pixabay

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała informację, że po jastrzębskich ulicach porusza się samochód marki Ford Fokus na niemieckich rejestracjach. Osoby się w nim znajdujące kręcą się po dzielnicy Zdrój i wypytują o różne rzeczy.

W wyniku czynności operacyjnych mundurowi otrzymali informację, że na ulicach Jastrzębia-Zdroju można spotkać samochód ford fokus z trzema osobami narodowości romskiej.  Auto posiada niemieckie rejestracje. Patrole otrzymały polecenie zwracać uwagę na pojazd, który był widziany w dzielnicy Zdrój.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, osoby znajdujące się w samochodzie, nadmiernie rozpytują się o różne rzeczy i zachodzi podejrzenie, że mogą podjąć działania niezgodne z prawem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Gość16.04.2018 14:23

widzialem go na ul pszczynskiej obok przedszkola początek rejestracji to BI...

Koksik13.04.2018 10:40

Ino niech go zobacza.

erwin z godow12.04.2018 11:10

jo go widzioł

gość11.04.2018 22:34

Jeden z takich Romów na mikołowskich rejesteacjach kręcił się po katowickiej tuż przed świętami a nawet próbował wyrwać pewnej kobiecie portfel z torebki w zamian za atrapy kamer i podrobki perfum. Pogonilam dziada a na policję niw ma po co dzwonic. Zawsze są spoznieni

Kicia11.04.2018 18:48

Ja tam osobiście nie mam nic do Romów kocham ich muzykę ,ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci to trzeba czuwać bo kto wie czego chcą i o co pytają?? Oby to nie była znowu jakaś ,,legenda o srebrnym aucie,,?

utrek11.04.2018 18:11

Dalej chcecie uchodźców?

Gość11.04.2018 16:24

Wasyl wysłał rozpoznanie przed występem.

Pokaż wszystkie opinie (26)