Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
11 kwietnia 2018

3 lata i 8 miesięcy więzienia za spowodowanie wypadku po alokholu

3 lata i 8 miesięcy więzienia za spowodowanie wypadku po alokholu
fot. KMP Jastrzębie

3 lata i 8 miesięcy tyle spędzi za więziennymi kratami sprawca wypadku z 15 sierpnia 2017 roku, który zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem. W tym wypadku cztery osoby były ciężko ranne, a jedna z nich walczyła o życie.

Śledczy ustalili, że sprawca wypadku 29-letni górnik jechał pod wpływem alkoholu. Groziło mu do 12 lat więzienia, ale wyraził skruchę, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Oprócz tego stracił dożywotnio prawo jazdy i zobowiązał się do wypłacenia 10 tys. nawiązki na rzecz poszkodowanych. Martyna P., która cudem uniknęła śmierci otrzyma 20 tys. zł.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w nocy  15 sierpnia 2017 roku.

Komenda Miejska Policji informowała, że  około godz. 01:00 w nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny wysłał patrol ruchu drogowego do obsługi zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Na miejscu okazało się, że doszło do czołowego zderzenia się pojazdu marki Audi A4 z pojazdem marki Opel Astra. Siła uderzenia była na tyle wielka, że pojazdy obróciły się na drodze, a jeden z nich zatrzymał się dopiero na barierkach ochronnych. Oba pojazdy nie nadają się do dalszej jazdy. Policjanci nie zastali na miejscu kierującego pojazdem marki Audi A4, który jak się okazało zbiegł przed ich przybyciem. W astrze natomiast zastali 4 osoby, z których dwie były zakleszczone i ich uwolnienie wiązało się z użyciem specjalistycznego sprzętu. Obecni na miejscu strażacy walczyli z czasem, gdyż pasażerka jadąca oplem była nieprzytomna i wymagała natychmiastowego przewiezienia do szpitala. Oplem Astrą poruszało się 4 młodych ludzi w wieku od 18 do 21 lat.

 18-letnia ofiara wypadku walczy o życie w szpitalu 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Z17.04.2018 15:36

Hahaha do Taki tam - masakra komentarz hehe

Taki tam12.04.2018 14:24

...A Cyran dalej dzieci z patykami gania czy juz wyrósł???

Pio12.04.2018 11:40

Smolka A twój brat nie siedzi mordercą?? Co powinien dostać dożywocie

Zgadnijcie kto to.12.04.2018 11:29

Gege,to jest karma za to jaki byłeś dla kolegow(o ile miałeś takich)stałeś w swojej czerwonej kurtce koksiarze,i sprzedawałeś proszek50/50z tynkiem i wszystkim co białe.

Zgadnijcie kto to.12.04.2018 11:24

Juz nie mieszkam na tym osiedlu,Gege nawet porządnego worka zrobić nie umiałeś,szło by pisać o tobie w nieskończoność.Doigrałeś się,nie ważne czy siedzisz czy nie i tam i na wolce i tak życia niemasz....a wykręć domofon bo cię podsłuchują.

Pluto11.04.2018 22:22

I tak nie lubiłem typa.

Smolka11.04.2018 21:41

Zyzio K. Nie płacz kolega wyjdzie za 3 lata.

Pokaż wszystkie opinie (24)