Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
11 kwietnia 2018

OWN: Tężnia solankowa nabiera kształtów

OWN: Tężnia solankowa nabiera kształtów
fot. UM jastrzębie

Na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego rozpoczęło się stawianie drewnianej konstrukcji tężni solankowej. Prace budowlane prowadzone są zgodnie z planem. 

Tężnia solankowa w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego nabiera kształtów. Jak informuje jastrzębski magistrat, dokonano obsypania wszystkich ścian zewnętrznych budynku technologicznego, rozprowadzano w nim kable elektroniczne, jak również ocieplono i wlano posadzkę w jego wnętrzu.

- Kolejnym etapem, który obecnie jest realizowany na OWN-ie jest obkładanie ławek na parku widokowym specjalnym drewnem Bangkirai. Jest drewnem niezwykle twardym, posiadającym pierwszą klasę twardości. Czyni to z niego idealny materiał właśnie o takim przeznaczeniu, ponieważ jest ono bardzo odporne na warunki atmosferyczne - informują urzędnicy.

OWN nabiera coraz bardziej wyraźnych kształtów. Jaki będzie końcowy efekt, przekonamy się po zakończeniu prac, których termin planowany jest na miesiące letnie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Groził, że zabije ojca i brata Groził, że zabije ojca i brata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
jaro13.04.2018 11:55

zgłaszam do prokuratury ten portal za zabierania mi prawa wolnej wypowiedzi żenady

Rylok 13.04.2018 6:22

Aleee toooo myyyy mieszkańcy Jastrzębia i okolic ja wybraliśmy,a teraz płacz i lament .

do godz. 19.0112.04.2018 19:37

Jako nauczycielka spełniła warunki do emerytury i wiek też, bo 55. lat już dawno ukończyła. Nie powinna dalej zwlekać i zachować się tak jak jej uwielbiona dyrektorka, czyli iść na zasłużoną pynsyjo. W razie czego może pracować w jednostkach miasta jako instruktor KO, bo to wychodzi jej nieźle!!!

do godz. 19.0112.04.2018 19:28

Nauczyciele mogą iść na emeryturę mając 55. lat życia, więc warunki spełnia. Z czym masz problem?

do mieszkaniec12.04.2018 19:01

Haha widze ty wszystko wiedzący. Do emerytury jeszcze jej sporo brakuje staruszku. A tężnia i inne fajne rzeczy niech się robią. Drogi wcale nie są takie złe. Pojedźcie do innych miast to zobaczycie.

mieszkaniec12.04.2018 18:47

Na co liczy ta kobitka. Drogi, chodniki i mosty w opłakanym stanie. Ciemne ulice a ona chce się bawić, piknikować, urządzać kiermasze i marnuje nasze podatki na promocję swoich czterech literek!!! Jako nauczyciel ma uprawnienia emerytalne więc niech idzie i odpoczywa. Nam potrzeba dobrego gospodarza a nie baletnicy i (...).

gość12.04.2018 17:58

Ulice zamyka ze względów bezpieczeństwa a marzy się jej OWN. Po wybudowania koszty jego utrzymania będą wielkie. Jeżeli myśli, że OWN pomoże jej wygrać wybory to jest W WIELKIM BŁĘDZIE!!!

Pokaż wszystkie opinie (18)