Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°15°
11 kwietnia 2018

OWN: Tężnia solankowa nabiera kształtów

OWN: Tężnia solankowa nabiera kształtów
fot. UM jastrzębie

Na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego rozpoczęło się stawianie drewnianej konstrukcji tężni solankowej. Prace budowlane prowadzone są zgodnie z planem. 

Tężnia solankowa w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego nabiera kształtów. Jak informuje jastrzębski magistrat, dokonano obsypania wszystkich ścian zewnętrznych budynku technologicznego, rozprowadzano w nim kable elektroniczne, jak również ocieplono i wlano posadzkę w jego wnętrzu.

- Kolejnym etapem, który obecnie jest realizowany na OWN-ie jest obkładanie ławek na parku widokowym specjalnym drewnem Bangkirai. Jest drewnem niezwykle twardym, posiadającym pierwszą klasę twardości. Czyni to z niego idealny materiał właśnie o takim przeznaczeniu, ponieważ jest ono bardzo odporne na warunki atmosferyczne - informują urzędnicy.

OWN nabiera coraz bardziej wyraźnych kształtów. Jaki będzie końcowy efekt, przekonamy się po zakończeniu prac, których termin planowany jest na miesiące letnie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Otwarcie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego za kilkanaście dni Otwarcie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego za kilkanaście dni

Jastrzębscy strażacy przeszukują gruzowisko Jastrzębscy strażacy przeszukują gruzowisko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
jaro13.04.2018 11:55

zgłaszam do prokuratury ten portal za zabierania mi prawa wolnej wypowiedzi żenady

Rylok 13.04.2018 6:22

Aleee toooo myyyy mieszkańcy Jastrzębia i okolic ja wybraliśmy,a teraz płacz i lament .

do godz. 19.0112.04.2018 19:37

Jako nauczycielka spełniła warunki do emerytury i wiek też, bo 55. lat już dawno ukończyła. Nie powinna dalej zwlekać i zachować się tak jak jej uwielbiona dyrektorka, czyli iść na zasłużoną pynsyjo. W razie czego może pracować w jednostkach miasta jako instruktor KO, bo to wychodzi jej nieźle!!!

do godz. 19.0112.04.2018 19:28

Nauczyciele mogą iść na emeryturę mając 55. lat życia, więc warunki spełnia. Z czym masz problem?

do mieszkaniec12.04.2018 19:01

Haha widze ty wszystko wiedzący. Do emerytury jeszcze jej sporo brakuje staruszku. A tężnia i inne fajne rzeczy niech się robią. Drogi wcale nie są takie złe. Pojedźcie do innych miast to zobaczycie.

mieszkaniec12.04.2018 18:47

Na co liczy ta kobitka. Drogi, chodniki i mosty w opłakanym stanie. Ciemne ulice a ona chce się bawić, piknikować, urządzać kiermasze i marnuje nasze podatki na promocję swoich czterech literek!!! Jako nauczyciel ma uprawnienia emerytalne więc niech idzie i odpoczywa. Nam potrzeba dobrego gospodarza a nie baletnicy i (...).

gość12.04.2018 17:58

Ulice zamyka ze względów bezpieczeństwa a marzy się jej OWN. Po wybudowania koszty jego utrzymania będą wielkie. Jeżeli myśli, że OWN pomoże jej wygrać wybory to jest W WIELKIM BŁĘDZIE!!!

Pokaż wszystkie opinie (18)