Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
12 kwietnia 2018

Jastrzębscy strażacy uratowali kota

Jastrzębscy strażacy uratowali kota
fot. pixabay

Po raz kolejny okazuje się, że jastrzębscy strażacy nie tylko są wzywani do pożaru, ale również do kotów, które zostały uwiezione w różnych miejscach. Tak było i tym razem.

Wiadomo, że kot to stworzenie, które wejdzie wszędzie. Gorzej, jeżeli nie umie samodzielnie powrócić. Wtedy nieodzowna staje się pomoc strażaków.

- We wtorek, o godz. 19:11, otrzymaliśmy zgłoszenie o kocie, który został uwieziony w domu przy ulicy Dworcowej. Dokładnie zwierzę znajdowało się pomiędzy podbitką a poszyciem dachu. Nie potrafiło samodzielnie wrócić. Strażacy zdemontowali fragment poszycia dachu i wydostali kota, którego przekazali właścicielce. Następnie doprowadzili dach do stanu sprzed interwencji - informuje st.kpt. Daniel Lebioda z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

"Policja! Ukradł mi kota" "Policja! Ukradł mi kota"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Kot Prezesa 12.04.2018 12:53

Miiiiiiałłłłłłł

On12.04.2018 12:52

Chyba to nie byl kot kaczora.????

kot12.04.2018 11:20

Jeszcze raz dziękuję

kotek i pies12.04.2018 8:46

Na strażaków zwierzęta też mogą liczyć.

zołza z zofiówki12.04.2018 8:20

,,Koty to dranie ...,, ;P