Explozja Tańca

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
16 kwietnia 2018

Zażył turbo mąkę i nie spał kilka dni

Zażył turbo mąkę i nie spał kilka dni

470 działek dilerskich działek narkotykowych wpadło w ręce policji. Rekordzistą okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego, który posiadał 27 gramów pochodnej amfetaminy oraz ekstazy.

Pierwszy posiadacz narkotyków, to mieszkaniec Jastrzębia. Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego wylegitymowali go na ulicy Śląskiej. 21-latek, posiadał przy sobie woreczek foliowe z białym proszkiem. Stróże prawa zabezpieczyli substancję, a mężczyzna został zatrzymany i trafił do Zakładu Karnego w Cieszynie, bowiem po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju i Cieszynie.

Z kolei, na ulicy Wielkopolskiej mundurowi zatrzymali 34-letniego mieszkańca Żor. Mężczyzna posiadał przy sobie 10 gramów białego proszku, którego posiadanie jest zabronione. Inny posiadacz narkotyków został zatrzymany przez jastrzębskich wywiadowców na ulicy Żwirki i Wigury. 19-latek miał przy sobie ponad 5 gramów suszu roślinnego – marihuany. W efekcie kolejny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu.

Rekordzistą okazał się 32-letni mieszkaniec Czerwionki–Leszczyn, który miał przy sobie 25 gramów białego proszku, którego posiadanie jest zabronione oraz blisko 2 gramy ekstasy. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Wielkopolskiej. Kolejny zatrzymany, to 25-letni mieszkaniec Jastrzębia, który miał przy sobie biały proszek. Mężczyzna "wpadł" w ręce policjantów z patrolówki na ulicy Łowickiej.

Następnym okazał się być 21-latek, również z Jastrzębia. Mężczyzna widząc oznakowany radiowóz zaczął się nerwowo zachowywać. Jak się okazało, stróże prawa znaleźli przy nim substancję zabronioną - pochodną amfetaminy. Jastrzębianin z ulicy Wielkopolskiej trafił do policyjnej celi. Również i na al. Piłsudskiego stróże prawa z jastrzębskiej patrolówki zauważyli kierowcę corsy, który na widok umundurowanych policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. W efekcie 33-latek, przy którym policjanci znaleźli blisko 3 gramy białego proszku został zatrzymany

- Łącznie jastrzębscy policjanci przejęli 470 działek narkotyków. Za posiadanie narkotyków wszystkim zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd - mówi mł. asp. Bogusława dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, jeden z zatrzymanych po zażyciu narkotyków potocznie nazywanym turbo mąką cierpiał na zaburzenia przejawiające się tym, że nie spał przez blisko tydzień .

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą Nie był zakażony. Bywalcy baru odetchnęli z ulgą

Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki Jechała wężykiem i miała przy sobie narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
hto20.04.2018 10:03

i jest ok

Tesla17.04.2018 6:49

Powinno być tak, że każdy co ma przy sobie tą turbo mąkę lub inne podobne świństwo jak zostanie złapany przez policję to może uwolnić się od kary pod warunkiem, że zje to wszystko na miejscu. Zamknąć w specjalnym pokoju i nagrywać co się z nim dzieje i trnasmitowac na żywo w tv lub yt.

seboc do art tel16.04.2018 22:47

Poczekaj kolego jak Robii to przeczyta i ta ci turbo mąkę w postaci 20 zleceń, a na zabraniu powie. Nie mam na podwyżkę po poprosu nie mam......

Art tel16.04.2018 21:33

U mnie w pracy by się przydała turbo maka. Najlepiej pracować 24h przez 7 dni.

Ewka4516.04.2018 16:53

To musiał być mocno niewyspany????

Mieszkaniec 16.04.2018 16:50

Ty, "inzynier BOLEK" o nazwisku znanym w całym Jastrzębiu. Nie chcesz się przedstawić, bo wiesz że większość mieszkańców Jastrzębia wygnała by cię z miasta. Podnieść tą bolkową przyłbicę jeśli jest taki prawy i sprawiedliwy. Rozumiesz, choć co znaczy prawo? A co sprawiedliwość?

Rolex 16.04.2018 11:23

Aż strach pomyśleć do czego jest zdolny cpun na głodzie...

inzynier BOLEK16.04.2018 11:11

matka z PO ojciec z PO wiec cos się dziwić kombinują

Gość16.04.2018 10:48

Festiwal ćpunów to jest na Pomorskiej, mają tutaj swoje meliny i chodzą kiedy chcą po towar. Czy policja wie? Czy policja interesuje się ul. Pomorską?

Dziś, 08:3016.04.2018 10:09

Spacerując z psem koło skate parku widziałem 2 dziewczyny i 2 chłopaków. Jeden z chłopaków w niebieskiej koszulce z krótkim rękawem, w okularach bardzo pobudzony. Dziewczyna w białej kurtce i z czerwonym plecaczkiem wytarła chusteczkami miejsce do siedzenia a chusteczki rzuciła przed siebie. To normalne zachowania młodych przygłupów. Są to uczniowie tzw. "górniczówy". Rodzice którzy rozpoznali swoje dzieci proszeni są o zwrócenie im uwagi i nie stawanie w ich obronie. Bo to by było zbyt żałosne zachowanie również rodziców.

Pokaż wszystkie opinie (14)