Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 22°19°
16 kwietnia 2018

Uważajcie, co trzymacie na balkonie - może być niebezpiecznie

Uważajcie, co trzymacie na balkonie - może być niebezpiecznie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę po południu Państwowa Straż Pożarna odebrała zgłoszenie o pożarze w bloku, a dokładnie na balkonie.Gdyby nie szybka interwencja strażaków mogłoby dojść do poważnych strat. 

Wydawałoby się, że poradzenie sobie z niewielkim ogniem na własnym balkonie nie powinno być większym problemem. Mieszkaniec ulicy Łowickiej, przekonał się, że nie jest to wcale takie proste i zmuszony był powiadomić straż pożarną.  Na miejsce przybył zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Ruptawy i ugasił pożar. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy paliły się stare rzeczy pozostawione na balkonie. Gdyby właściciela nie było w domu i nie zauważył ognia, mogłoby dojść do większych strat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna Pustostan siedzibą bezdomnych? Interweniowała straż pożarna

Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje. Pożar na Marusarzówny. Ewakuowano mieszkańców. Jedna osoba nie żyje.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość16.04.2018 12:34

A takie to ponoć kulturalne te gorole a jeden drugiemu śmieci wali na podwórko - czytaj balkon.

infomracja 16.04.2018 10:38

Notoryczne wyrzucanie petów poza balkon może być przyczyną pożaru. Wystarczy zostawić na balkonie gazetę, książkę, lub pranie. Każdy kto wyrzuci peta musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami karnymi. Ludzie biorą się już za sąsiadów. Pożar na balkonie poniżej podpala wyższe kondygnacje.

do Radio Teheran16.04.2018 10:15

Nie wiesz co zrobić , zbieraj kiepy do słoika aż się napełni zalej wodą poczekaj aż dojrzeją i wylej mu to na wycieraczkę

Gość16.04.2018 10:02

nooooo własnie, syfiarze palacy papierosy , to najwieksi smieciarze w miastach, bezmózgi z wypalonymi zwojami, rzucaja kiepy gdzie im pasuje, wystarczy zeby straz miejska ruszyła zadki i przespacerowała sie ta, gdzie jest zakaz palenia, mandatami bysmy dług panstwa spłacili

Radio Teheran16.04.2018 9:00

U mnie na balkonie tla sie kiepy rzucane przez sasiada z gory.

piromanek16.04.2018 8:45

Ciekawe , że nie umiał zgasić kilku szmat na balkonie i czekał aż mu mieszkanie spłonie. Gość jakiś nie kumaty , balkon to nie stodoła z sianem.