Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
16 kwietnia 2018

Uważajcie, co trzymacie na balkonie - może być niebezpiecznie

Uważajcie, co trzymacie na balkonie - może być niebezpiecznie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę po południu Państwowa Straż Pożarna odebrała zgłoszenie o pożarze w bloku, a dokładnie na balkonie.Gdyby nie szybka interwencja strażaków mogłoby dojść do poważnych strat. 

Wydawałoby się, że poradzenie sobie z niewielkim ogniem na własnym balkonie nie powinno być większym problemem. Mieszkaniec ulicy Łowickiej, przekonał się, że nie jest to wcale takie proste i zmuszony był powiadomić straż pożarną.  Na miejsce przybył zastęp strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Ruptawy i ugasił pożar. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy paliły się stare rzeczy pozostawione na balkonie. Gdyby właściciela nie było w domu i nie zauważył ognia, mogłoby dojść do większych strat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na stacji paliw Pożar na stacji paliw

Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji Płonęło wysypisko. 71 strażaków w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość16.04.2018 12:34

A takie to ponoć kulturalne te gorole a jeden drugiemu śmieci wali na podwórko - czytaj balkon.

infomracja 16.04.2018 10:38

Notoryczne wyrzucanie petów poza balkon może być przyczyną pożaru. Wystarczy zostawić na balkonie gazetę, książkę, lub pranie. Każdy kto wyrzuci peta musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami karnymi. Ludzie biorą się już za sąsiadów. Pożar na balkonie poniżej podpala wyższe kondygnacje.

do Radio Teheran16.04.2018 10:15

Nie wiesz co zrobić , zbieraj kiepy do słoika aż się napełni zalej wodą poczekaj aż dojrzeją i wylej mu to na wycieraczkę

Gość16.04.2018 10:02

nooooo własnie, syfiarze palacy papierosy , to najwieksi smieciarze w miastach, bezmózgi z wypalonymi zwojami, rzucaja kiepy gdzie im pasuje, wystarczy zeby straz miejska ruszyła zadki i przespacerowała sie ta, gdzie jest zakaz palenia, mandatami bysmy dług panstwa spłacili

Radio Teheran16.04.2018 9:00

U mnie na balkonie tla sie kiepy rzucane przez sasiada z gory.

piromanek16.04.2018 8:45

Ciekawe , że nie umiał zgasić kilku szmat na balkonie i czekał aż mu mieszkanie spłonie. Gość jakiś nie kumaty , balkon to nie stodoła z sianem.