Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 kwietnia 2018

Czad ulatniał się w mieszkaniu na Katowickiej

Czad ulatniał się w mieszkaniu na Katowickiej
fot. PSP

W niedzielę w nocy zaniepokojeni mieszkańcy ulicy Katowickiej zaalarmowali Państwową Straż Pożarną, że w ich mieszkaniu ulatnia się czad.

- Na miejsce, Ok. godz. 22:40, przybył zastęp strażacki, który dokonał pomiaru tlenku węgla specjalistycznym urządzeniem, które wykazało wartość 15 PPM obecności w powietrzu tego niebezpiecznego gazu. Stwierdzono, że w łazience znajdował się niesprawny piecyk gazowy, a wentylacja nie działała prawidłowo. Na miejsce wezwano mistrza kominiarstwa - relacjonuje kpt. Łukasz Cepiel z rzecznik prasowy KM PSP.

Dzięki prawidłowo działającej tzw. czujce gazowej lokatorzy zostali w porę ostrzeżeni przed niebezpieczeństwem i nikt nie ucierpiał.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ruszyli na pomoc, kobieta się tylko kąpała Ruszyli na pomoc, kobieta się tylko kąpała

Smog. Czy da się przed nim ochronić? Smog. Czy da się przed nim ochronić?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość17.04.2018 8:41

Zamiast bezsensownego monitoringu, spółdzielnie powinny na klatkach schodowych montować czujniki gazu. Prezes jednak woli dać zarobić firmie S., wielki brat będzie obserwował śmietnik, a śmieci będziemy wyrzucać po otwarciu śmietnika kluczem elektronicznym i po okazaniu dowodu tożsamości. Na razie nie będzie kontroli osobistej.

gość17.04.2018 6:58

No i super. Każde mieszkanie powinno zainstalować czujkę dla bezpieczeństwa własnej Rodziny i wszystkich Mieszkańców bloku!!!