Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 25°20°
17 kwietnia 2018

Czad ulatniał się w mieszkaniu na Katowickiej

Czad ulatniał się w mieszkaniu na Katowickiej
fot. PSP

W niedzielę w nocy zaniepokojeni mieszkańcy ulicy Katowickiej zaalarmowali Państwową Straż Pożarną, że w ich mieszkaniu ulatnia się czad.

- Na miejsce, Ok. godz. 22:40, przybył zastęp strażacki, który dokonał pomiaru tlenku węgla specjalistycznym urządzeniem, które wykazało wartość 15 PPM obecności w powietrzu tego niebezpiecznego gazu. Stwierdzono, że w łazience znajdował się niesprawny piecyk gazowy, a wentylacja nie działała prawidłowo. Na miejsce wezwano mistrza kominiarstwa - relacjonuje kpt. Łukasz Cepiel z rzecznik prasowy KM PSP.

Dzięki prawidłowo działającej tzw. czujce gazowej lokatorzy zostali w porę ostrzeżeni przed niebezpieczeństwem i nikt nie ucierpiał.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czad na Katowickiej. Wezwano strażaków Czad na Katowickiej. Wezwano strażaków

Strażacy udzielili pomocy 14-letniej dziewczynie Strażacy udzielili pomocy 14-letniej dziewczynie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość17.04.2018 8:41

Zamiast bezsensownego monitoringu, spółdzielnie powinny na klatkach schodowych montować czujniki gazu. Prezes jednak woli dać zarobić firmie S., wielki brat będzie obserwował śmietnik, a śmieci będziemy wyrzucać po otwarciu śmietnika kluczem elektronicznym i po okazaniu dowodu tożsamości. Na razie nie będzie kontroli osobistej.

gość17.04.2018 6:58

No i super. Każde mieszkanie powinno zainstalować czujkę dla bezpieczeństwa własnej Rodziny i wszystkich Mieszkańców bloku!!!