Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
18 kwietnia 2018

Groził nożem byłej konkubinie?

Groził nożem byłej konkubinie?
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna otworzył drzwi byłej konkubinie z nożem w ręku. Kobieta wraz z towarzyszącymi jej znajomymi uciekła i wezwała Policję.

Był poniedziałek, ok. godz. 10:00 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie, że po klatce schodowej na ulicy Wielkopolskiej porusza się mężczyzna z nożem. Policyjny patrol został w trybie pilnym skierowany na miejsce zgłoszenia.

- Do drzwi jednego z mieszkań przy ulicy Wielkopolskiej, w godzinach porannych, zapukała była partnerka. Wraz z dwoma znajomymi przyszła odebrać swoje rzeczy. Drzwi otworzył mężczyzna trzymając nóż w ręce. Kobieta poczuła się zagrożona i wraz z osobami jej towarzyszącymi oddaliła się przed blok i wezwała Policję. Jak ustalili funkcjonariusze lokator mieszkania nie miał zamiaru grozić kobiecie, po prostu był w trakcie… przygotowania obiadu, stąd nóż w jego ręce.  Policjanci poinformowali zgłaszających o dalszym toku postępowania - relacjonuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wieczorna kradzież w lombardzie Wieczorna kradzież w lombardzie

Sąsiadka pobiła sąsiadkę Sąsiadka pobiła sąsiadkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Mama18.04.2018 11:32

Panikara

Rylok 18.04.2018 10:17

A ona z znajomymi czego tam szukała?

SRK18.04.2018 9:15

Na urlopach górniczych się bawią na pewno elektryk bo z nożem

Oko proroka18.04.2018 8:37

Zachował się jak rasowy polityk!????

Gość18.04.2018 8:00

Ale BE ZY DU RY

Radio Teheran18.04.2018 7:47

Miasto dziczeje.

......18.04.2018 7:44

Gościa oderwali od krojenia chleba i zaraz afera.