Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
18 kwietnia 2018

Groził nożem byłej konkubinie?

Groził nożem byłej konkubinie?
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna otworzył drzwi byłej konkubinie z nożem w ręku. Kobieta wraz z towarzyszącymi jej znajomymi uciekła i wezwała Policję.

Był poniedziałek, ok. godz. 10:00 Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała zgłoszenie, że po klatce schodowej na ulicy Wielkopolskiej porusza się mężczyzna z nożem. Policyjny patrol został w trybie pilnym skierowany na miejsce zgłoszenia.

- Do drzwi jednego z mieszkań przy ulicy Wielkopolskiej, w godzinach porannych, zapukała była partnerka. Wraz z dwoma znajomymi przyszła odebrać swoje rzeczy. Drzwi otworzył mężczyzna trzymając nóż w ręce. Kobieta poczuła się zagrożona i wraz z osobami jej towarzyszącymi oddaliła się przed blok i wezwała Policję. Jak ustalili funkcjonariusze lokator mieszkania nie miał zamiaru grozić kobiecie, po prostu był w trakcie… przygotowania obiadu, stąd nóż w jego ręce.  Policjanci poinformowali zgłaszających o dalszym toku postępowania - relacjonuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Kobieta pocięła się nożem Kobieta pocięła się nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Mama18.04.2018 11:32

Panikara

Rylok 18.04.2018 10:17

A ona z znajomymi czego tam szukała?

SRK18.04.2018 9:15

Na urlopach górniczych się bawią na pewno elektryk bo z nożem

Oko proroka18.04.2018 8:37

Zachował się jak rasowy polityk!????

Gość18.04.2018 8:00

Ale BE ZY DU RY

Radio Teheran18.04.2018 7:47

Miasto dziczeje.

......18.04.2018 7:44

Gościa oderwali od krojenia chleba i zaraz afera.