Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
18 kwietnia 2018

Piraci drogowi, złodzieje, dilerzy na celowniku Policji

  • Piraci drogowi, złodzieje, dilerzy na celowniku Policji
  • Piraci drogowi, złodzieje, dilerzy na celowniku Policji
Więcej zdjęć:
fot. pixabay / KMP Jastrzębie

Piraci drogowi, dilerzy narkotykowi, złodzieje, sprawcy pobić nie będą mogli liczyć na taryfę ulgową ze strony jastrzębskiej Policji. Właśnie takimi problemami zamierza się w szczególności zająć nowo powołany Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinsp. Mirosław Jordan.

O tym, jakie się najważniejsze problemy, którymi w pierwszej kolejności zamierza zająć się nowy szef Komendy Miejskiej Policji podinsp. Mirosław Jordan, dowiedzieli się radni z Komisji Bezpieczeństwa i Samorządu Terytorialnego.  Wyjazdowe posiedzenie tej komisji odbyło się we wtorek w siedzibie KMP. Pewne jest jedno - przestępcy nie będą mogli liczyć na taryfę ulgową.

Od początku kwietnia ster w Komedzie Miejskiej Policji przeszedł w ręce podinsp. Mirosława Jordana, który na razie pełni obowiązki komendanta. Dotychczasowy komendant insp. Krzysztof Herzyk awansował na Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej.

Jakie są najważniejsze zagadnienia, na których zamierza się skupić nowo powołany komendant? Podinspektor Mirosław Jordan zadeklarował, że będzie to bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zwalczanie przestępczości narkotykowej, a także przestępstw - wykroczeń dotkliwych dla mieszkańców, jak kradzieże, kradzieże z włamaniem, rozboje.

- Z zadowoleniem przyjęliśmy deklarację pana komendanta o priorytetach jego działania. Faktycznie, mieszkańcom najbardziej doskwierają przestępstwa pospolite, które zdarzają się najczęściej, jak kradzieże, włamania, a także zagrożenia związane z ruchem drogowym. Po pierwszym spotkaniu z panem komendantem widzę, że możemy liczyć na współpracę, a pan podinspektor jest otwarty na wszelkie sugestie, rozmowy. To dobrze prognozuje na przyszłość - mówił przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Samorządu terytorialnego radny Tadeusz Markiewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
ANONIM19.04.2018 21:25

To na początek proponuję zainteresować się podwładnymi !

Gość19.04.2018 8:08

Tylko ten celownik jest uszkodzony, bo tylko policja nie może trafić tam gdzie powinna.

Gość 18.04.2018 19:41

A obok policji blok numer 16 mieszkanie na parterze? Kiedy wkoncu zrobicie z tym porządek?

edo18.04.2018 17:54

smieszne.kabaret jak zwkle.

Gość18.04.2018 14:58

Odkąd zamknęli eldorado na pomorskiej, policja rzadko tu zagląda. Dilerzy nadal się panoszą i handlują.

Janusz18.04.2018 13:16

Nareszcie, ale kolejność bym zamienił. Podoba mi się podejście.

bodzio18.04.2018 12:30

Może dzięki nowemu komendantowi uda się na Krakowskiej zlikwidować dilerów, bo mimo interwencji wielokrotnej stary komendant nie zrobił nic. Mieszkańcy czekają.

Pokaż wszystkie opinie (11)