Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
20 kwietnia 2018

Chcą aquaparku, Stadionu Miejskiego, siłowni...

Chcą aquaparku, Stadionu Miejskiego, siłowni...
fot. ZS1

Czego chcą młodzi ludzie w Jastrzębiu? Mówią o tym podczas spotkań na temat drugiej edycji budżetu obywatelskiego dla szkół ponadgimnazjalnych. Pomysły są różne.

Młodzież z jastrzębskich szkół ponadgimnazjalnych będzie walczyła o 3,5 tys. zł, które przeznaczy na wybraną inwestycję na terenie swojej szkoły. Warunkiem jest, aby została ona zakończona do dnia 31 sierpnia br.

Młodzi jastrzębianie są kreatywni, pomysły mają różne. Padają propozycje tego, co chcieliby w mieście, na przykład aquaparku, stadionu miejskiego, siłowni. Jednak są też propozycje bardziej realistyczne - bezprzewodowy Internet lub remont łazienek w szkole. Teraz młodzież ma czas na dopracowanie i zgłoszenie swojego pomysłu do jastrzębskiego magistratu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Obywatel Jasnowidz08.07.2018 15:25

Może rozmawiać, obiecywać, mydlić oczy. Konsekwencje utożsamiania się z PO będą bolesne. Jeszcze kilka miesięcy i Pani Hrabina zostanie zastąpiona na zaszczytnym stanowisku prezydenta miasta przez Pana Łukasza. PO zacznie kwiczeć że wybory sfałszowane.

Hamisz21.04.2018 17:03

Co mało siłowni w tym mieście jest. Tu tylko hipermarkety i siłownie. Widać, jaki przekrój tutaj ludzi meszka i co ich interesuje. Kultura "wysokich" lotów.

Radio Teheran21.04.2018 9:30

Znowu koncert obiecanek.

"będzie walczyła o 3,5 tys. zł"

Na byle pierdoly w miescie ida setki tysiecy lub miliony. Dla mlodziezy, jak zwykle, jakis ochlap, 3 i pol tysiaca na "inwestycje". Nie wiadomo czy tablice kupic, jeden komputer, czy pare ksiazek. Na porzadny kurs jezykowy dla JEDNEJ osoby nie starczy. Wyglupy i tyle.

Gość21.04.2018 1:39

Kasza jest dobra. Do kaszanki.

echhh20.04.2018 23:32

za 3 i pół tysiaka można zrobić prysznic, napisać na drzwiach Aquapark i już. I wilk syty i owca cała.

Seboc20.04.2018 22:47

Wszyscy chcą Aquaparku musimy jeździć do tarnowskichgór albo Krakowa wkrótce już do Tych A tu nic nie ma żal.

max do do max20.04.2018 13:47

Dalej nic nie rozumiesz,mam gdzieś politykę,klony i wszystkich twoich partyjnych pupili.Dobry gospodarz niezależnie z jakiej partii powinien zadbać aby w mieście był oddział lub szpital dla dzieci.Nie ma!,więc poproś swoich partyjnych pupili niezależnie jakich komunistów ;) popierasz,żeby był.Czy będzie to Pani Hetman czy inny(inna) prezydent dla mnie to nie ma znaczenia,ale twój partyjny mózg widocznie tego nie ogarnia.Nie ogarniasz również mojego pierwszego postu,pienisz się,taki ospały Pięta dziwak.

Pokaż wszystkie opinie (13)