Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
20 kwietnia 2018

Dzisiaj możecie za darmo otrzymać żarówkę lub sadzonkę

Dzisiaj możecie za darmo otrzymać żarówkę lub sadzonkę
fot. pixabay

Z okazji Dnia Ziemi będzie można wymienić zużyty sprzęt elektryczny i elektroenergetyczny na sadzonki roślin lub żarówki. Wszystko z okazji Dnia Ziemi. 

W piątek o godz. 15:30 przed halą widowiskowo-sportową zacznie się impreza z okazji Dnia Ziemi. W trakcie wspólnej zabawy każdy znajdzie coś dla siebie. Pokaz iluzji, malowanie twarzy, pokaz zespołu tanecznego. Zaplanowano także występ Sylwii Lipki, piosenkarki, videoblogerki i prezenterki telewizyjnej. Warto zacząć weekend wspólną zabawa. Pogoda dopisuje, więc czegóż można chcieć więcej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł

Dowiedz się jak można zdobyć aż 17 tys. na kocioł c.o. Dowiedz się jak można zdobyć aż 17 tys. na kocioł c.o.

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Makaroniorz22.04.2018 9:16

EkoLewacy mają festyn

erwin20.04.2018 16:40

Niech sobie te żarówki wkręcą w ....

ewa20.04.2018 12:17

Wspaniała inicjatywa.

do ....... 10:0720.04.2018 11:17

Co się tak czaisz podpisując się ".......". Czyż ty nie Grzegorz Matusiak albo Łukasz ... jakiś tam?
Powód jest prosty. Powiatem Wodzisławskim rządzi PiS, a naszym miastem osoba, która mocno przeciwstawia się tej partii. Ten ranking to kolejna zagrywka partii, której członkowie chcą się dobrze urządzić naszym kosztem. Ich szef, zwykły poseł, Jarosław Kaczyński nosi w sobie nienawiść do wszystkich Polaków, bo nic mu się w życiu nie udało. Jego napędem życia jest zemsta. Pozwala na grabienie nas, umawianie się z takimi przestępcami jak Rydzyk aby go poparli w zamian za ciężką forsę. Sam sobie też nie szkoduje. Jego ochrona kosztowała nas już kilkanaście milionów. Jego prześmiewcze wobec tragicznie zmarłych miesięcznice o wiele więcej. Teraz pomnik tych, którzy zginęli w katastrofie musi być chroniony przez całą dobę, bo byłby zniszczony przez oburzonych Warszawiaków. I tak dobrze wypadliśmy. Mogliśmy być na 50 miejscu na 37 możliwych. Nie dajmy się zwieść.

rumcajs20.04.2018 10:02

oooo, widzę że cierpiący na zanik mózgu Radio T. przepoczwarzył się w "KAZ" !!!

KAZ20.04.2018 8:46

@rzeznik. Radio T. ,akurat jest w bardzo dobrym stanie technicznym i swietnie nadaje. W przeciwieństwie do Ciebie. Idź i wymień się na żarówkę.

rzeźnik20.04.2018 8:12

A stare, spruchniałe Radio Teheran też mogę wymienić?

Pokaż wszystkie opinie (9)