Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 kwietnia 2018

Dzisiaj możecie za darmo otrzymać żarówkę lub sadzonkę

Dzisiaj możecie za darmo otrzymać żarówkę lub sadzonkę
fot. pixabay

Z okazji Dnia Ziemi będzie można wymienić zużyty sprzęt elektryczny i elektroenergetyczny na sadzonki roślin lub żarówki. Wszystko z okazji Dnia Ziemi. 

W piątek o godz. 15:30 przed halą widowiskowo-sportową zacznie się impreza z okazji Dnia Ziemi. W trakcie wspólnej zabawy każdy znajdzie coś dla siebie. Pokaz iluzji, malowanie twarzy, pokaz zespołu tanecznego. Zaplanowano także występ Sylwii Lipki, piosenkarki, videoblogerki i prezenterki telewizyjnej. Warto zacząć weekend wspólną zabawa. Pogoda dopisuje, więc czegóż można chcieć więcej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uczniowie zasadzili las w słojach Uczniowie zasadzili las w słojach

Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Makaroniorz22.04.2018 9:16

EkoLewacy mają festyn

erwin20.04.2018 16:40

Niech sobie te żarówki wkręcą w ....

ewa20.04.2018 12:17

Wspaniała inicjatywa.

do ....... 10:0720.04.2018 11:17

Co się tak czaisz podpisując się ".......". Czyż ty nie Grzegorz Matusiak albo Łukasz ... jakiś tam?
Powód jest prosty. Powiatem Wodzisławskim rządzi PiS, a naszym miastem osoba, która mocno przeciwstawia się tej partii. Ten ranking to kolejna zagrywka partii, której członkowie chcą się dobrze urządzić naszym kosztem. Ich szef, zwykły poseł, Jarosław Kaczyński nosi w sobie nienawiść do wszystkich Polaków, bo nic mu się w życiu nie udało. Jego napędem życia jest zemsta. Pozwala na grabienie nas, umawianie się z takimi przestępcami jak Rydzyk aby go poparli w zamian za ciężką forsę. Sam sobie też nie szkoduje. Jego ochrona kosztowała nas już kilkanaście milionów. Jego prześmiewcze wobec tragicznie zmarłych miesięcznice o wiele więcej. Teraz pomnik tych, którzy zginęli w katastrofie musi być chroniony przez całą dobę, bo byłby zniszczony przez oburzonych Warszawiaków. I tak dobrze wypadliśmy. Mogliśmy być na 50 miejscu na 37 możliwych. Nie dajmy się zwieść.

rumcajs20.04.2018 10:02

oooo, widzę że cierpiący na zanik mózgu Radio T. przepoczwarzył się w "KAZ" !!!

KAZ20.04.2018 8:46

@rzeznik. Radio T. ,akurat jest w bardzo dobrym stanie technicznym i swietnie nadaje. W przeciwieństwie do Ciebie. Idź i wymień się na żarówkę.

rzeźnik20.04.2018 8:12

A stare, spruchniałe Radio Teheran też mogę wymienić?

Pokaż wszystkie opinie (9)