Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
20 kwietnia 2018

Tata z trzema promilami opiekował się małymi dziećmi

Tata z trzema promilami opiekował się małymi dziećmi
fot. KMP Jastrzębie

Dużą nieodpowiedzialnością wykazał się 37-letni ojciec, który mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie opiekował się 3-letnią córką i 8-letnim synem.

- W czwartek, około godziny 19.40 anonimowy rozmówca przekazał policjantom informację o nietrzeźwym mężczyźnie, który znajdując się pod wyraźnym wpływem alkoholu "opiekuje się" dwójką małych dzieci. Mundurowi, którzy udali się na miejsce ustalili, że mężczyzna jest ojcem 8-letniego chłopca i 3-letniej dziewczynki. Okazało się, że 37-latek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko trzy promile. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi, a dzieci trafiły do rodziny zastępczej - informuje mł.asp. Bogusław Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem jastrzębianin naraził życie lub zdrowie dzieci na niebezpieczeństwo, grozić mu będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi Matka mająca 2,5 promila "opiekowała" się dziećmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość23.04.2018 11:26

Nie powinien pić mając dzieci pod opieką..nie tyle żeby były 3promile. Piwo czy dwa to jeszcze nie masakra. A właśnie, gdzie matka? Z tego co wiem to zostawiła rodzinę, wzięła jakieś pieniądze nie myśląc o dzieciach..o tym czy będą czyste, najedzone...myślała dupą a nie głową i rodzina się rozsypała. Pierwsze miejsce mają dzieci a reszta jak kto woli. Matka powinna być przy dzieciach bez względu na wszystko, a ta powinna się wstydzić i mieć wyrzuty sumienia do końca życia. Jest zerem...jak można tak spaść na dno.

Deuter23.04.2018 5:33

Gość ok ale 3 promile z 3 letnim dzieckiem to przegiecie pały jeszcze w taką pogodę

Gość22.04.2018 22:24

A gdzie ta piepszona matka? Może nią się powinni zainteresować? Zwiała z domu z dnia na dzień zostawiając dzieci i męża to chłop się załamał..życzę jemu aby dzieci były z nim i wszystko wróciło do normy... chociaż częściowo. Kiedyś nie było parcia na to że rodzice popili i jakoś to było a tu jednorazowy wyskok i już pozamiatane. Anonimowy rozmówca zgłosił..życzę aby i jemu ktoś podłożył taką świnię

Dany 2620.04.2018 20:16

Qrka to Jastrzębie to jedna wielka patologia żygać się chce wielkie miasto szkoda gadać

Gość20.04.2018 17:26

To że był pijany nie znaczy że mógł narażać dzieci.... Dawniej wszyscy byli pijani i dzieciakom nic nie było. Ahh ta Europa zasady jak na zachodzie a poziom życia jak na wschodzie... Od dupy strony chodzimy do tej Europy

Su 20.04.2018 15:47

Można mu wybaczyć, bo podobno obiecał , że się poprawi.