Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 kwietnia 2018

Tata z trzema promilami opiekował się małymi dziećmi

Tata z trzema promilami opiekował się małymi dziećmi
fot. KMP Jastrzębie

Dużą nieodpowiedzialnością wykazał się 37-letni ojciec, który mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie opiekował się 3-letnią córką i 8-letnim synem.

- W czwartek, około godziny 19.40 anonimowy rozmówca przekazał policjantom informację o nietrzeźwym mężczyźnie, który znajdując się pod wyraźnym wpływem alkoholu "opiekuje się" dwójką małych dzieci. Mundurowi, którzy udali się na miejsce ustalili, że mężczyzna jest ojcem 8-letniego chłopca i 3-letniej dziewczynki. Okazało się, że 37-latek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko trzy promile. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi, a dzieci trafiły do rodziny zastępczej - informuje mł.asp. Bogusław Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem jastrzębianin naraził życie lub zdrowie dzieci na niebezpieczeństwo, grozić mu będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość23.04.2018 11:26

Nie powinien pić mając dzieci pod opieką..nie tyle żeby były 3promile. Piwo czy dwa to jeszcze nie masakra. A właśnie, gdzie matka? Z tego co wiem to zostawiła rodzinę, wzięła jakieś pieniądze nie myśląc o dzieciach..o tym czy będą czyste, najedzone...myślała dupą a nie głową i rodzina się rozsypała. Pierwsze miejsce mają dzieci a reszta jak kto woli. Matka powinna być przy dzieciach bez względu na wszystko, a ta powinna się wstydzić i mieć wyrzuty sumienia do końca życia. Jest zerem...jak można tak spaść na dno.

Deuter23.04.2018 5:33

Gość ok ale 3 promile z 3 letnim dzieckiem to przegiecie pały jeszcze w taką pogodę

Gość22.04.2018 22:24

A gdzie ta piepszona matka? Może nią się powinni zainteresować? Zwiała z domu z dnia na dzień zostawiając dzieci i męża to chłop się załamał..życzę jemu aby dzieci były z nim i wszystko wróciło do normy... chociaż częściowo. Kiedyś nie było parcia na to że rodzice popili i jakoś to było a tu jednorazowy wyskok i już pozamiatane. Anonimowy rozmówca zgłosił..życzę aby i jemu ktoś podłożył taką świnię

Dany 2620.04.2018 20:16

Qrka to Jastrzębie to jedna wielka patologia żygać się chce wielkie miasto szkoda gadać

Gość20.04.2018 17:26

To że był pijany nie znaczy że mógł narażać dzieci.... Dawniej wszyscy byli pijani i dzieciakom nic nie było. Ahh ta Europa zasady jak na zachodzie a poziom życia jak na wschodzie... Od dupy strony chodzimy do tej Europy

Su 20.04.2018 15:47

Można mu wybaczyć, bo podobno obiecał , że się poprawi.