Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 kwietnia 2018

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!
fot. pixabay

Początek tygodnia przywita nas wysokimi temperaturami, ale i burzami. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla 10 województw, także województwa śląskiego.

Ostrzeżenie IMiGW obowiązuje od poniedziałku, godz. 7:30. Według komunikatu tej instytucji należy, również na terenie województwa śląskiego, spodziewać się burz. Może spaść od 15 do 25 milimetrów deszczu, wiatr w porywach może osiągnąć prędkość do 70 kilometrów na godzinę.

Ostrzeżenie IMiGW nie jest jednoznaczne z tym, że burze wystąpią w naszym mieście. Warto jednak przygotować się na taką ewentualność, niż zostać zaskoczonym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nawałnica przeszła nad Jastrzębiem Nawałnica przeszła nad Jastrzębiem

Jak ochronić się przed burzą? Jak ochronić się przed burzą?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Radio Teheran23.04.2018 18:41

Nie wiem jak Wy.ale ja sie boje burzy :/

m23.04.2018 12:58

oj mogło by popadać..

zołza z zofiówki23.04.2018 9:53

,,Idzie burza ,bo mi się wydłuża,idzie deszcz ,bo kolegom też ,, i tym optymistycznym akcentem witam w poniedziałek,wszystkich pracujących na II zmianę ;-P

KAZ23.04.2018 8:29

Będzie się działo.