Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
23 kwietnia 2018

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!
fot. pixabay

Początek tygodnia przywita nas wysokimi temperaturami, ale i burzami. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla 10 województw, także województwa śląskiego.

Ostrzeżenie IMiGW obowiązuje od poniedziałku, godz. 7:30. Według komunikatu tej instytucji należy, również na terenie województwa śląskiego, spodziewać się burz. Może spaść od 15 do 25 milimetrów deszczu, wiatr w porywach może osiągnąć prędkość do 70 kilometrów na godzinę.

Ostrzeżenie IMiGW nie jest jednoznaczne z tym, że burze wystąpią w naszym mieście. Warto jednak przygotować się na taką ewentualność, niż zostać zaskoczonym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak ochronić się przed burzą? Jak ochronić się przed burzą?

Powiadomią o burzy lub zablokowanej drodze Powiadomią o burzy lub zablokowanej drodze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Radio Teheran23.04.2018 18:41

Nie wiem jak Wy.ale ja sie boje burzy :/

m23.04.2018 12:58

oj mogło by popadać..

zołza z zofiówki23.04.2018 9:53

,,Idzie burza ,bo mi się wydłuża,idzie deszcz ,bo kolegom też ,, i tym optymistycznym akcentem witam w poniedziałek,wszystkich pracujących na II zmianę ;-P

KAZ23.04.2018 8:29

Będzie się działo.