Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 kwietnia 2018

Znamy wszystkie gwiazdy, które wystąpią na Dniach Miasta

Znamy wszystkie gwiazdy, które wystąpią na Dniach Miasta
fot. Rałał Mączyński

Nie ma już żadnych tajemnic i wiadomo, kto wystąpi podczas koncertów na Dniach Jastrzębia-Zdroju. Ostatnią gwiazdą jest brytyjski zespół Orchestral Manoeuvres in the Dark.

Karty zostały odkryte i mieszkańcy poznali wszystkie gwiazdy, które będzie można usłyszeć na Stadionie Miejskim podczas dorocznego święta miasta. Ostatnią niewiadomą był zespół OMD. Wcześniej informowaliśmy, że na scenie będzie można zobaczyć Raya Wilsona, Sylwię Przybysz, Natalię Szroeder, Don Vasyla, duet Kayah & Bregović, grupa OMD.

Kulminacyjnym momentem obchodów Dni Miasta będą dwa koncerty na Stadionie Miejskim w dniach 9-10 czerwca, które rozpoczną się już o godz. 14:00. Organizatorzy imprez deklarowali, że wybór artystów ma odzwierciedlać zróżnicowane gusta jastrzębian, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.  Tegoroczne święto miasta to okrągły jubileusz 55-lecia otrzymania praw miejskich.

Warto dodać, że z okazji urodzin Jastrzębia-Zdroju przewidziano także wiele innych imprez, sportowych, kulturalnych, które są przygotowywane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną. Ideą jest to, aby każdy, zarówno dorosły, jak i najmłodszy mieszkaniec, znalazł coś interesującego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5 GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5

Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł? Dlaczego bilety na Dni Jastrzębia kosztowały 1 zł?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
Gość24.04.2018 9:31

Gwiazdy będą występowały na festiwalu w Oświęcimiu , więc niedaleko.

Hmmm 23.04.2018 22:17

Raz to już napisałem,ale się nie pokazało---choćby dupe miodem smarować Jastrzębskim malkontentom,to i tak będzie źle.AMEN :)

Ola23.04.2018 20:15

Trudno dogodzić naszym mieszkańcom, wśród gwiazd na miejskich imprezach zagrały już wszystkie niemal gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kiedy jest z kolei ambitniej, to wstyd bo przed sceną pustki. Kogo zaprosić?

pracownik23.04.2018 15:39

Organizatorzy szukają tanich wolnych artystów, i podpisują nimi umowy. Całość jest bez pomyślunku. Sama organizacja jest podobna. UM to zbiór anty fachowców.

Wasabi 23.04.2018 14:56

OMD taka niespodzianka!!!SUPER!!! LATA 80 -te się przypomną. ...to były czasy.

Paulett-a23.04.2018 13:51

Ray Wilson, Kayah & Bregović, OMD - super! To na pewno zobaczę z chęcią.
Mogli rzeczywiście zaprosić jeszcze jakąś grupę z hip-hopu, i jakąś ostrzejszą rockową. Wtedy byłoby urozmaicenie, a tak to ciężko o takowym powiedzieć.

Radio Teheran23.04.2018 12:34

@dysydent
"Tylko Ray Wilson i OMD zasługują na miano gwiazdy"

Tworczosc Bregovica jest duzo bogatsza niz obu wyzej razem wzietych.

Pokaż wszystkie opinie (22)