Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 kwietnia 2018

16-latek spadł ze słupa wysokiego napięcia

16-latek spadł ze słupa wysokiego napięcia
fot. pixabay

Słoneczna pogoda, leniwy weekend sprzyjają nie tylko odpoczynkowi, ale różnym nie zawsze mądrym pomysłom. Nastolatek postanowił wejść na słup wysokiego napięcia.

O dużym szczęściu może mówić 16-latek, który w sobotę ok. godz. 19:00 wszedł na słup wysokiego napięcia, znajdujący się przy ulicy Pszczyńskiej. Chłopak spadł z wysokości i został przekazany w ręce ratownictwa medycznego, które odwiozło go do szpitala w Katowicach. Jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pomysły wspinania się na słupy, które podłączone są do wysokiego napięcia mogą skończyć się tragicznie. Warto zastanowić się, zanim podejmie się działania zagrażające swojemu życiu oraz zdrowiu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Potraktował plac zabaw jak wychodek Potraktował plac zabaw jak wychodek

Cytaty ozdobiły przystanki. Wandale już zdążyli je zniszczyć Cytaty ozdobiły przystanki. Wandale już zdążyli je zniszczyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość30.04.2018 11:37

Proszę o modlitwę w intencji Tego Chłopaka.

Gość27.04.2018 0:40

Wszyscy piszecie tutaj, że za głupotę się płaci i to jest racja, ale ten chłopak za swoją głupotę już zapłacił najwyższą cenę więc może łaskawie się zamkniecie i pomyślcie o jego rodzinie i bliskich, którzy bardzo cierpią, a komentarze tego typu jeszcze bardziej ich dobijają.

seba26.04.2018 13:44

no i zapłaci za leczenie i transport to sie nauczy

Izka26.04.2018 7:13

Wcale mi nie żal takich ***.....sami robią sobie krzywdę.....to nad czym tu plakać

Hmmm 26.04.2018 1:24

gościówa---wisi Mi koło pisi powód.Co chciał to ma

Hmmm 26.04.2018 1:19

Do Ola i innych go broniących---za głupotę sie płaci samemu---po kiego uja tam wlazł?

Mario25.04.2018 23:32

Trzymaj się mordo, wracaj do zdrowia

Pokaż wszystkie opinie (24)