Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 kwietnia 2018

Andrzej Matusiak w Radzie Społecznej WSS 2

Andrzej Matusiak w Radzie Społecznej WSS 2
fot. materiały prasowe

Andrzej Matusiak, wiceprzewodniczący Rady Miasta został członkiem Rady Społecznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

Rada Społeczna WSS nr 2 jest organem doradczym dyrektora szpitala oraz opiniodawczym dla marszałka województwa śląskiego. Jej zadaniem jest wydawanie opinii w sprawach dotyczących szpitala czy reagowanie na bieżącą sytuację lecznicy.

W Radzie Społecznej zasiadają przedstawiciele Sejmiku Województwa Śląskiego - od 5 do 9 osób oraz Wojewody Śląskiego.  Radny Andrzej Matusiak (PiS) nowo powołany członek rady jest właśnie przedstawicielem tego ostatniego podmiotu. Teraz dołączył do grona osób dbających o dobro jastrzębskiego szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Andrzej Matusiak przegrywa przed sądem. Będzie się odwoływał Andrzej Matusiak przegrywa przed sądem. Będzie się odwoływał

Jastrzębski PiS ma nowe - stare władze Jastrzębski PiS ma nowe - stare władze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (78)
Hamisz30.04.2018 17:08

Do katolik. Przecież pani dyrektor już tylko pełni role pełniącą oboewiązki obowiązki dyrektor.
Do "do Tomek" A do tego dodać jeszcze Kinasiewicza on też lubi byc dosłownie wszędzie.

katolik30.04.2018 8:18

Członek Komisji Społecznej nie pobiera wynagrodzenia. I chociaż ten pan to nie moja bajka, to prawdę należy podać. A czy będzie miał wpływ na decyzje p. dyrektor? Wątpię, bo jest jednym z mniejszości w tej grupie. Spokojnie! Nie powinien zaszkodzić.

anka29.04.2018 18:55

Obserwator ma rację. Kasza nie ma szans.

obserwator29.04.2018 15:50

Ten pan nie będzie rządził z tylnego siedzenia, bo kasza nie wygra wyborów Jest młody, niedoświadczony i mało kreatywny. Tym panom już dziękujemy.

do Tomek29.04.2018 12:02

Dlatego to nie Andrzej będzie kandydował na prezydenta tylko Kasza bo jest bardziej reprezentatywny. Andrzej będzie rządził z tylnego siedzenia - tak jak prezes. Przykład idzie z góry.

Tomek29.04.2018 11:44

Nie powinno się oceniać książki po okładce ,
ale na miejscu tego pana nie pchałbym się na pierwsze strony gazet , stron internetowych itp...

Gość29.04.2018 8:24

Wywiesić jego zdjęcie na budynku szpitala i pacjenci przestaną się zgłaszać na leczenie.

Pokaż wszystkie opinie (78)