Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
27 kwietnia 2018

Kibice GieKSy wykonają murale w Jarze Południowym

Kibice GieKSy wykonają murale w Jarze Południowym
fot. Osiedle Gwarków

Jar Południowy a dokładnie scena, nabierze nowego blasku. Wszystko dzięki kibicom GieKSy, którzy postanowili stworzyć patriotyczne murale. Zarząd osiedla Gwarków podejmuje współpracę ze społecznością kibiców „Bastion Gwarków”.

Ten rok jest szczególny dla naszego miasta i naszego Państwa - obchody 55-lecia nadania praw miejskich, 100-lecia odzyskania niepodległości. To rok, który należy wyróżnić, zaznaczyć.

- Zarząd Osiedla Gwarków postanowił w szczególny sposób uczcić te wydarzenia. Chcemy odnowić scenę w Jarze Południowym i zmienić jej oblicze tak, aby nawiązywała do naszej społeczności, mieszkańców, osiedla czy klubów sportowych - mówi Ewelina Auguścik z Zarządu Osiedla Gwarków. Do akcji przyłączyła się grupa kibiców, którzy na osiedlu stworzyli społeczność Bastion Gwarków i to oni wyszli z inicjatywą „murali” na osiedlu, a wspólnie powstał pomysł sceny - jako punkt reprezentacyjny osiedla.

Jastrzębianie długo czekają na modernizację Jaru Południowego. Niestety problemy własnościowe utrudniają zrobienie czegokolwiek.  Dlatego organizatorom bardzo zależy, żeby wspólnymi siłami odmalować tę scenę.  Poszukują kogoś, kto przygotuje kilka projektów, potem wybiorą najlepszy i ruszają z malowaniem.

Każda para rąk przyda się do pomocy - także chętnych do pracy, malowania, gruntowania zapraszamy do kontaktu z  Eweliną Auguścik  - 502180164.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GieKSy 1962 są namierzani przez Policję Kibice GieKSy 1962 są namierzani przez Policję

Kaszuby zdobyte! GKS wygrywa z Bytovią 2:1 Kaszuby zdobyte! GKS wygrywa z Bytovią 2:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
trololo29.06.2018 13:56

mało tych bazgrołów po mieście? może niech kibice jak im tak zależy zaczną np sprzątać lasy albo chociaż stadion po sobie

ja 30.04.2018 9:20

to już wole rysunek z tęczą i słoneczkiem

he30.04.2018 0:26

zaś syf nabazgrają z d wzięty o kochanej ojczyznie i GKS> Hehehehehe, więcej kolegow moich jest w UK niż w tym jastrzębskim syfie

Do antropolog29.04.2018 16:43

Byłeś w krakowie pewnie nie tylko tvn oglądałeś żadnego pojednania nie było także jak. nie wiesz to się nie wypowiadaj

Anastopilos29.04.2018 14:17

Do Majki , biedna dziewczyno tylko Twój młody wiek może tłumaczyć takie naiwne myślenie. Pamiętam jak po śmierci papieża kibole jednali się w Krakowie (podobnie jak teraz w Częstochowie)pół roku później w tym samym mieści za pomocą maczet walczyli o strefy wpływu. Rodak przeciwko rodakowi. Taki jest polsko-kibolski patriotyzm.

do jasne 28.04.2018 14:50

Co ma patriota do historii . Historia to jest to co było i tym zajmują się historycy a nie patrioci jedynie mogą pogłębić swoją wiedzę o kraju a patriota jest teraz i jest gotów oddać życie za swój kraj . Piszesz coś o 90% do GKS to zapytaj się w swoim towarzystwie o czwartą zwrotkę hymnu czy któryś umie z 99% wielki znawco.

Gość28.04.2018 13:19

Auguścik i patrioci ? Niesamowite ? Może dołączą jacyś Piotrowicze ?

Pokaż wszystkie opinie (18)