Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
30 kwietnia 2018

Sprawdź rozkład jazdy autobusów na majówkę

Sprawdź rozkład jazdy autobusów na majówkę
fot. UM Jastrzębie

Trwa długi weekend. Warto sprawdzić jak w tym tygodniu jeżdżą autobusy MZK. Tak, aby zmiany w rozkładzie jazdy nie zaskoczyły pasażerów.

W poniedziałek 30 kwietnia i w środę 2 maja autobusy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego kursują zgodnie z rozkładem jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolne.1 maja (wtorek) i 3 maja (czwartek) obowiązuje rozkład jazdy niedzielny. Ze względu na początek egzaminów maturalnych 4 maja (piątek) obowiązuje rozkład jazdy na dni robocze nauki szkolnej.
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę

MZK zwróci pieniądze za taksówkę i bilety okresowe MZK zwróci pieniądze za taksówkę i bilety okresowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość01.05.2018 14:24

Autobusy są PKM-u i złodziejskiej firmy zwanej Warbus,obecnie pupilka MZK. MZK posiada zbiurokratyzowane biuro w którym "zatrudnia" osoby które od dziesięcioleci nie potrafią zmienić rozkładu jazdy i ciągle podnoszą cenę biletu, aby mieć na nagrody, premie, a na tronie zasiada wiecznie panujący B. L. z Żor i ma gdzieś mieszkańców Jastrzębia.

KAZ30.04.2018 15:28

Mam to w d*pieniądze jak jeżdżą. Mam rower.

Wiesław30.04.2018 7:24

Oni codziennie jedzdżą jak w majówkę