Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
30 kwietnia 2018

Będą rozdawać flagi dla chętnych

Będą rozdawać flagi dla chętnych
fot. JastrzebieOnline.pl

Każdy, kto chciałby w Dniu Flagi Rzeczpospolitej Polskiej wywiesić Biało-Czerwoną, będzie miał ku temu okazję. W środę będzie można bezpłatnie otrzymać ten ważny symbol narodowy.

Chcąc uczcić symbole narodowe w dniu 2 maja koło Platformy Obywatelskiej RP w Jastrzębiu Zdroju przeprowadzą akcję upowszechniającą obchodzenie Święta Flagi Narodowej i Święta Konstytucji 3 Maja.

- Poprzez rozdawanie flag chcemy zachęcić do wywieszania ich w domach. Zapraszamy 2 maja o godzinie 15:30 na skwer pod "Małą Galerią", od strony parkingu Kina Centrum - zachęca jastrzębska Platforma Obywatelska.

W 2004 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, ustanowił dzień 2 maja Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W czwartek nie przejedziesz al. Piłsudskiego W czwartek nie przejedziesz al. Piłsudskiego

300 flag rozdano w 15 minut 300 flag rozdano w 15 minut

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
...02.05.2018 23:16

Od kiedy Nasza flaga ma barwy partyjne ??!! Gdzie dzisiaj byli PISowcy ,gdzie był Kasza ,Matusiak i reszta??

hawk02.05.2018 14:35

PO i wszystko jasne, nie rozdają czasem niemieckiej flagi?

Do do rylus 13.13.02.05.2018 6:41

Dla przypomnienia co twoi idole z PO zrobili dla nas górników. Ponad 4,5 mld zł z prywatyzacji i 0 zł dla JSW. Dalej kredyt 1.3 mld na zakup Knurowa. Po drodze jeszcze opcje walutowe. No i nastąpiło widmo bankructwa. Wtedy dowiedziałeś się, że to właśnie ten górnik nieefektywnie pracuje i trza mu walnąć po kasie. Grad (minister z PO) po prywatyzacji szukał z 5 lat miejsca na elektrownię atomową za ok. 60 tysi/miesiąc. Gadowski w tym czasie miał w nosie górników. A teraz wielki lans bo flagi będą rozdawać. I tak nie za swoje kupił ino za nasze.

górnik JSW01.05.2018 14:21

Czy pojawi się krzysztof g. obrońca górników?

do rylus01.05.2018 13:13

A pamiętasz kto te marsze organizował? Chyba nie. Pamiętasz po co? Wiem że nie jest "rylusem". Bo ci byli ludźmi, których tacy jak ty oszukali. Obiecywali podwyżki i wspaniałe życie. Jak się skończyło? Musieliśmy się zgodzić na mniejsze wypłaty i zawieszenie dobrych dla nas rozwiązań, żeby ratować swoje miejsca pracy. Tacy jak ty powinni spędzać czas w obozach pracy skazani prawomocnymi wyrokami. Wasze przewinienia zostały zabebłane. To wy na tym zrobiliście a my straciliśmy. Ale, my do was jeszcze wrócimy i rozliczymy.
Jeszcze służycie tym, którzy nas niszczą, okłamując nas i okradając. Spytaj takiego Grzegorza Matusiaka, gdzie wsadził swojego syna nieroba. Spytaj się ile oni zarabiają. A to idzie z naszej pracy.
Górnicy

rylus01.05.2018 9:54

PO może nawet szyszki rozdawać ale ja pamiętam co się wyprawiało za ich rządów i jak wyglądały np. Marsze Niepodległości czy strajk pod spółką! PO to nie Polska partia tylko pro niemiecki lizo d...

Do Zenek30.04.2018 14:31

A po posłaliście górników pod spółkę. Po co wynajęliście bandytów aby atakowała spółkę? Dlaczego ci bandyci używali koktaili mołotowa? Kto im dał race do strzelania do policjantów? Te wydarzenia i marsze pod Jastrzębską Spółę Węglową, były organizowane przez gnoi z tzw. solidarności na zlecenie. Napisz, kto wam zapłacił za to i ile. Jak ci się dziś żyje. Co sobie kupiłeś za pieniądze, które otrzymałeś w kopercie.
Myślisz, że przed wyborami uda się wam znów nas okłamać? Część pracowników kopalń nie myśli. To prawda. Ale to nie jest duża grupa. Czy ktoś z waszych został oskarżony i skazany. Nie. Kto ukręcił łeb temu przestępstwu? Jest wiele nagrań z tych wydarzeń. Wy, "działacze" PiS też tam jesteście opisani.
Przyjdzie czas na rozliczenie was.

Pokaż wszystkie opinie (21)