Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
30 kwietnia 2018

Uwaga! Po południu i wieczorem możliwe burze

Uwaga! Po południu i wieczorem możliwe burze
fot.pixabay

Majówka zaczęła się piękną pogodą. Jednak wysokie temperatury mogą oznaczać burze. Dzisiaj dotarło do nas kolejne ostrzeżenie o możliwości wystąpienia tego zjawiska meteorologicznego.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał komunikat, w którym ostrzega przed burzami na terenie województwa śląskiego w dniu dzisiejszym, tj. w poniedziałek. IMiGW prognozuje, że mogą one wystąpić w godzinach 17:00-24:00. Przewiduje się również opady deszczu - 25 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h.

Ostrzeżenie IMiGW nie jest jednoznaczne z tym, że burze wystąpią w naszym mieście. Warto jednak przygotować się na taką ewentualność, niż zostać zaskoczonym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu

Uwaga na silne burze z gradem! Uwaga na silne burze z gradem!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!