Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
2 maja 2018

Hokej na trawie, rajd rowerowy, tańce - rodziny będą świętować

Hokej na trawie, rajd rowerowy, tańce - rodziny będą świętować
fot. kb /jastrzebieonline

Majówka trwa w najlepsze, a już szykuje się kolejna impreza  - Jastrzębski Dzień Rodziny. Będzie wiele atrakcji, kiermasz książek, konkursy, rajd rowerowy.

W sobotę, 12 maja, Jar Południowy będzie tętnił życiem. Właśnie tam już po raz drugi zostanie zorganizowany Jastrzębski Dzień Rodziny. Atrakcji w tym dniu nie zabraknie. Będzie rajd rowerowy, warsztaty nordic walking, gry i konkursy dla dzieci. Przewidziano nawet rozgrywki… hokeja na trawie czy pokazy modeli zdalnie sterowanych przez uczestników. To tylko niektóre atrakcje festynu.

Warto wolną sobotę, spędzić wspólnie - rodzinnie, niekoniecznie siedząc przed ekranem telewizora czy komputera. Sądząc po zainteresowaniu jastrzębian pierwszą edycją Dnia Rodziny, wstrzelił się on w oczekiwania mieszkańców, którzy tłumnie, całymi rodzinami przyszli do jaru.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar Południowy - jednym wielkim wychodkiem dla psów Jar Południowy - jednym wielkim wychodkiem dla psów

W sobotę helikoptery nad OWN W sobotę helikoptery nad OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!