Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 26°19°
2 maja 2018

Hokej na trawie, rajd rowerowy, tańce - rodziny będą świętować

Hokej na trawie, rajd rowerowy, tańce - rodziny będą świętować
fot. kb /jastrzebieonline

Majówka trwa w najlepsze, a już szykuje się kolejna impreza  - Jastrzębski Dzień Rodziny. Będzie wiele atrakcji, kiermasz książek, konkursy, rajd rowerowy.

W sobotę, 12 maja, Jar Południowy będzie tętnił życiem. Właśnie tam już po raz drugi zostanie zorganizowany Jastrzębski Dzień Rodziny. Atrakcji w tym dniu nie zabraknie. Będzie rajd rowerowy, warsztaty nordic walking, gry i konkursy dla dzieci. Przewidziano nawet rozgrywki… hokeja na trawie czy pokazy modeli zdalnie sterowanych przez uczestników. To tylko niektóre atrakcje festynu.

Warto wolną sobotę, spędzić wspólnie - rodzinnie, niekoniecznie siedząc przed ekranem telewizora czy komputera. Sądząc po zainteresowaniu jastrzębian pierwszą edycją Dnia Rodziny, wstrzelił się on w oczekiwania mieszkańców, którzy tłumnie, całymi rodzinami przyszli do jaru.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Najsympatyczniejszy jastrzębski pies to Wiktor Najsympatyczniejszy jastrzębski pies to Wiktor

Weekend ze strażakami. Atrakcje dla mieszkańców Weekend ze strażakami. Atrakcje dla mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!