Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
2 maja 2018

Trwa majówka w Jarze Południowym

Trwa majówka w Jarze PołudniowymZobacz więcej zdjęć
fot. kb / jastrzebieonline.pl

W dniach 1-3 maja w Jarze Południowym trwa majówka z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej. Są karuzele, występy, konkursy dla dzieci.

Jar Południowy tętni życiem, a to za sprawą Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Jak co roku TKKF organizuje majówkę dla mieszkańców. Z tej okazji w jarze zainstalowały się karuzele, zarówno takie dla najmłodszych jastrzębian, jak i tych lubiących nieco adrenaliny. We wtorek pogoda dopisała i jastrzębianie skorzystali z zaproponowanych atrakcji.

 To jeszcze nie wszystko organizatorzy zadbali o to, aby na scenie wystąpiły zespoły muzyczne oraz można było obejrzeć rodzime talenty. Przewidziano występ Szkoły Tańca „Explozja Tańca” oraz Szkoły ruchu i tańca „Dance Passion”. Nie zabraknie też znanego i utytułowanego Zespołu Wokalnego „Wiolinki”. Akcentem humorystycznym imprezy jest kabaret „To nie my”, a oprawę muzyczną zadbają grupy: Feniks, Blend, Level, Scarlett, Coast, Patrol, Żywica.

Ten tradycyjny festyn z karuzelami, budkami z lodami i innymi specjałami tradycyjnie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar Południowy - jednym wielkim wychodkiem dla psów Jar Południowy - jednym wielkim wychodkiem dla psów

W sobotę helikoptery nad OWN W sobotę helikoptery nad OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Oko proroka02.05.2018 12:07

Cieszy się powodzeniem, oprócz tej hały nic sie nie dzieje

Gość02.05.2018 11:03

W Jastrzębiu święto, karuzel przyjechał.