Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 26°19°
2 maja 2018

Trwa majówka w Jarze Południowym

Trwa majówka w Jarze PołudniowymZobacz więcej zdjęć
fot. kb / jastrzebieonline.pl

W dniach 1-3 maja w Jarze Południowym trwa majówka z Towarzystwem Krzewienia Kultury Fizycznej. Są karuzele, występy, konkursy dla dzieci.

Jar Południowy tętni życiem, a to za sprawą Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Jak co roku TKKF organizuje majówkę dla mieszkańców. Z tej okazji w jarze zainstalowały się karuzele, zarówno takie dla najmłodszych jastrzębian, jak i tych lubiących nieco adrenaliny. We wtorek pogoda dopisała i jastrzębianie skorzystali z zaproponowanych atrakcji.

 To jeszcze nie wszystko organizatorzy zadbali o to, aby na scenie wystąpiły zespoły muzyczne oraz można było obejrzeć rodzime talenty. Przewidziano występ Szkoły Tańca „Explozja Tańca” oraz Szkoły ruchu i tańca „Dance Passion”. Nie zabraknie też znanego i utytułowanego Zespołu Wokalnego „Wiolinki”. Akcentem humorystycznym imprezy jest kabaret „To nie my”, a oprawę muzyczną zadbają grupy: Feniks, Blend, Level, Scarlett, Coast, Patrol, Żywica.

Ten tradycyjny festyn z karuzelami, budkami z lodami i innymi specjałami tradycyjnie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Najsympatyczniejszy jastrzębski pies to Wiktor Najsympatyczniejszy jastrzębski pies to Wiktor

Weekend ze strażakami. Atrakcje dla mieszkańców Weekend ze strażakami. Atrakcje dla mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Oko proroka02.05.2018 12:07

Cieszy się powodzeniem, oprócz tej hały nic sie nie dzieje

Gość02.05.2018 11:03

W Jastrzębiu święto, karuzel przyjechał.