Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
7 maja 2018

Jechał na feldze po chodniku i pasach. Ludzie uciekali

Jechał na feldze po chodniku i pasach. Ludzie uciekali
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek po południu kierowca jednego z samochodów urządził sobie rajd po chodniku. Nie przeszkadzało mu to, że jedzie bez opony, a z felgi lecą iskry. Przerażeni przechodnie uciekali. 

Kierowca jednego z samochodów złapała gumę i miał trudności z pokonaniem skrzyżowania na al. Józefa Piłsudskiego, jadąc do ulicy Warszawskiej.  Dwóch przechodniów popchnęło pojazd, jednak wyczuli od mężczyzn woń alkoholu i polecili mu zaprzestać jazdy. Jednak  kierowca skręcił w prawo i skierował się na chodnik.  Przejechał tak aż do pasów z sygnalizacją świetlną, ku przerażeniu uciekających przechodniów. Następnie przejechał po przejściu dla pieszych i skręcił na al. Piłsudskiego, w kierunku ulicy Śląskiej. 

- 47-letni kierowca, który jest mieszkańcem Żor został zatrzymany przez świadków zdarzenia i przytrzymany, ponieważ próbował zbiec. Po przyjeździe patrolu ruchu drogowego okazało się, że ma  jeden promil alkoholu w organizmie. Policjanci zadecydowali o przewiezieniu mężczyzny do aresztu na Komendę Miejskiej Policji. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. O jego dalszych losach zadecyduje sąd. Na uznanie i podziękowania zasługuje wzorowa, obywatelska postawa 22-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny, którzy skutecznie zareagowali na przejaw łamania prawa - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ramki do tablic rejestracyjnych Ramki do tablic rejestracyjnych

Uwaga! Utrudnienia w ruchu - rajd samochodowy Uwaga! Utrudnienia w ruchu - rajd samochodowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość07.05.2018 22:21

To było straszne bałam się, że rozjedzie mnie z dziećmi. Debil

Gość07.05.2018 12:49

Czyli jeździł tak, jak jastrzębska taksówkarka swoim Peugeotem.

Seboc07.05.2018 12:40

Moze nie mial ognia aby odpalic cgaro.

Zniesmaczony07.05.2018 10:46

Rajd... szkoda slow :-/