Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 maja 2018

Robert Chojecki został nowym zastępcą prezydenta

Robert Chojecki został nowym zastępcą prezydenta

W poniedziałek stanowisko II zastępcy prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój objął Robert Chojecki.

II zastępca prezydenta pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, kultury, sportu i turystyki, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych, a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Robert Chojecki jest magistrem ekonomii, ukończył finanse i bankowość na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Dotychczas pełnił funkcję kierownika biura sprzedaży, menedżera oraz handlowca. Jest członkiem Zarządu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach oraz sędzią piłki siatkowej szczebla centralnego. Ma 36 lat, jest jastrzębianinem, wolontariuszem i społecznikiem.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych Anna Hetman - przewodniczącą Stowarzyszenia Gmin Górniczych

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (42)
gość23.05.2018 19:48

Czy ten pan mieszka w Jastrzębiu czy na wsi u matki?

gość10.05.2018 21:19

A do którego pracodawcy wróci po wyborach w listopadzie br.? Nigdzie! Gdzie wróci I zastępca - Roman F. - do własnego biznesu bo stamtąd przyszedł. Pani prezydent wróci do podrzędnej szkółki ale czy na stanowisko dyrektora???? Raczej NIE!

Marek10.05.2018 8:32

Menadzer z Decathlona vice Prezydentem naszego miasta . To jest policzek dla nas , mieszkańców . Jak można uprawiać taka idiotyczna politykę kadrową Pani prezydent . To nie jest Pani prywatny folwark , tylko duże miasto z dużymi potrzebami i ambicjami . Sprzedawca towarów sportowych temu nie podoła !

Radio Teheran09.05.2018 9:06

@Wasabi

To nie jest zaden hejt, tylko ludzie oburzaja sie, ze nie sa traktowani powaznie.
Stanowisko wiceprezydenta to nie miejsce pracy w rodzinnej budce z lodami, gdzie szwagier zatrudnia kuzyna. Tu - wydaje sie - wymagane sa kwalifikacje i doswiadczenie. Temu osobnikowi kwalifikacje i doswiadczenie (ew. brak ambicji i zamierzonych celow) nie pozwolily miec lepszej pracy niz sprzedawca w sklepie sportowym. Teram ma byc prezydentem. Sorry, ale rece opadaja zwyczajnie.

do "do Gość o 19:29"09.05.2018 7:32

Co do Rakoczego i Budy to pleciesz bzdury. Lepiej się zapytaj Matusiaków dlaczego odeszli z polityki. Ot cała filozofia. Całe miasto wie czyja to sprawka.

do Gość o 19:2908.05.2018 21:20

"Gdzie jest ciągłość władzy?"
Jak trzeba być zaślepionym, żeby nie zauważyć ciągłości.
Przecież ciągłość jest zachowana .
Ciągle PO wszystko psuje. Kto chce zrobić coś dobrego, chce normalnie myśląc przeć do przodu zostaje sprowadzony do parteru. Pokazuje mu się kto tu rządzi. Patrz Rakoczy, Buda.

MX08.05.2018 19:46

Widać po wpisach jak jęczą pisiory bo pojawił się uzdolniony wykształcony porywający do ambitnej pracy na rzecz naszego miasta konkurent Kaszy tak trzymać Pani Prezydent jesteśmy z PANIĄ .

Pokaż wszystkie opinie (42)