Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 13°
7 maja 2018

Robert Chojecki został nowym zastępcą prezydenta

Robert Chojecki został nowym zastępcą prezydenta

W poniedziałek stanowisko II zastępcy prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój objął Robert Chojecki.

II zastępca prezydenta pokieruje pracami wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, kultury, sportu i turystyki, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych, a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Robert Chojecki jest magistrem ekonomii, ukończył finanse i bankowość na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Dotychczas pełnił funkcję kierownika biura sprzedaży, menedżera oraz handlowca. Jest członkiem Zarządu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej w Katowicach oraz sędzią piłki siatkowej szczebla centralnego. Ma 36 lat, jest jastrzębianinem, wolontariuszem i społecznikiem.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto pomaga przedsiębiorcom. Wsparcie opiewa na 15 mln zł Miasto pomaga przedsiębiorcom. Wsparcie opiewa na 15 mln zł

Konferencja prasowa prezydent miasta [video] Konferencja prasowa prezydent miasta [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (42)
gość23.05.2018 19:48

Czy ten pan mieszka w Jastrzębiu czy na wsi u matki?

gość10.05.2018 21:19

A do którego pracodawcy wróci po wyborach w listopadzie br.? Nigdzie! Gdzie wróci I zastępca - Roman F. - do własnego biznesu bo stamtąd przyszedł. Pani prezydent wróci do podrzędnej szkółki ale czy na stanowisko dyrektora???? Raczej NIE!

Marek10.05.2018 8:32

Menadzer z Decathlona vice Prezydentem naszego miasta . To jest policzek dla nas , mieszkańców . Jak można uprawiać taka idiotyczna politykę kadrową Pani prezydent . To nie jest Pani prywatny folwark , tylko duże miasto z dużymi potrzebami i ambicjami . Sprzedawca towarów sportowych temu nie podoła !

Radio Teheran09.05.2018 9:06

@Wasabi

To nie jest zaden hejt, tylko ludzie oburzaja sie, ze nie sa traktowani powaznie.
Stanowisko wiceprezydenta to nie miejsce pracy w rodzinnej budce z lodami, gdzie szwagier zatrudnia kuzyna. Tu - wydaje sie - wymagane sa kwalifikacje i doswiadczenie. Temu osobnikowi kwalifikacje i doswiadczenie (ew. brak ambicji i zamierzonych celow) nie pozwolily miec lepszej pracy niz sprzedawca w sklepie sportowym. Teram ma byc prezydentem. Sorry, ale rece opadaja zwyczajnie.

do "do Gość o 19:29"09.05.2018 7:32

Co do Rakoczego i Budy to pleciesz bzdury. Lepiej się zapytaj Matusiaków dlaczego odeszli z polityki. Ot cała filozofia. Całe miasto wie czyja to sprawka.

do Gość o 19:2908.05.2018 21:20

"Gdzie jest ciągłość władzy?"
Jak trzeba być zaślepionym, żeby nie zauważyć ciągłości.
Przecież ciągłość jest zachowana .
Ciągle PO wszystko psuje. Kto chce zrobić coś dobrego, chce normalnie myśląc przeć do przodu zostaje sprowadzony do parteru. Pokazuje mu się kto tu rządzi. Patrz Rakoczy, Buda.

MX08.05.2018 19:46

Widać po wpisach jak jęczą pisiory bo pojawił się uzdolniony wykształcony porywający do ambitnej pracy na rzecz naszego miasta konkurent Kaszy tak trzymać Pani Prezydent jesteśmy z PANIĄ .

Gość08.05.2018 19:29

A ile czasu trzeba dać temu chłopczykowi, żeby się zaznajomił, nauczył, wykazał..? Miesiąc, pół roku, rok?Gdzie jest ciągłość władzy? Jak nie potrafi, to po co pcha się na afisz? Mama kazała?

zszokowany08.05.2018 19:29

Masakra kogo dopuszcza się do władzy. Prezydentowa na głowę pewnie upadła. Hobby nowego prezydenta: kobiety, wino, taniec i śpiew...!!!??? żałosne...

Maria08.05.2018 19:15

Haniebne i niesmaczne zachowanie Hetmanowej a nowy prezydent śmieszny lekkoduch bez konkretnego wykształcenia, doświadczenia w dodatku kawaler nic nie wiedzący o prawdziwym życiu... na czym on się niby zna???!!! ot chyba że na piłce:)) DRAMAT

Pokaż wszystkie opinie (42)