Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
7 maja 2018

Miejskie imprezy rozrywkowe odwołane

Miejskie imprezy rozrywkowe odwołane
fot. kb /jastrzebieonline

Wszystkie imprezy rozrywkowe,  jakie w najbliższych dniach miały się odbyć, a ich organizatorem jest miasto, zostały odwołane. Prezydent Anna Hetman liczy na zrozumienie mieszkańców.

- Szanowni Państwo, w tych dniach wszyscy wstrzymujemy oddech z uwagą śledząc dramatyczną akcję ratowania górników z kopalni "Zofiówka". Cały czas wierzymy, że wysiłki tak wielu osób zakończą się szczęśliwym finałem. Teraz myślami jesteśmy z górnikami i ratownikami, dlatego w Miasto Jastrzębie-Zdrój odwołujemy wydarzenia o charakterze rozrywkowym. Liczę na Państwa zrozumienie - mówiła prezydent Anna Hetman.

Odwołane zostają następujące imprezy: Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej, II Jastrzębski Dzień Rodziny, spotkanie z dr. Józefem Musiołem - „Wplątany w historię”.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Aa08.05.2018 22:34

Arni żałosne :'(

Gość08.05.2018 22:27

Szkoda czytać tych komentarzy. Oby nikogo nie spotkało takie nieszczęście a zwłaszcza tych którzy piszą że górnicy poszli za kasą. Ludzie to nie jest tak ja mam trójkę dzieci i mój mąż też musiał iść ale nie dla kasy a żeby nie stracić pracy.

Arni08.05.2018 5:01

Ludzie giną każdego dnia i to nie powód żeby wszystko odwoływać.

SJZ07.05.2018 21:52

Mecz też powinien być odwołany.

SJZ07.05.2018 21:48

Panie X.Albo jesteś nienormalny albo masz bardzo słabą wiedzę.Są ludzie którzy muszą tam być. Ciekawe czy byś wypisywał takie bzdury jakby to spotkało Twojego ojca,syna czy kogoś z rodziny?

Gość07.05.2018 20:36

To strażacy na Górnym zdążyli wczoraj zrobić imprezę. Szkoda było odwołać, jasne.

do Rzepichy07.05.2018 19:41

Ktoś ich w końcu uciszył, chyba dlatego że premier był w drodze do Jastrzębia. Ale fakt- w Foxsie muza, dzikie ryki i tańce się odbywały w tym smutnym dniu, jak zresztą co weekend, ku "uciesze" większości mieszkańców wielkopolskiej...

Pokaż wszystkie opinie (19)