Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
8 maja 2018

Przebiegł na czerwonym świetle i wpadł pod samochód

Przebiegł na czerwonym świetle i wpadł pod samochód
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Podczas długiego weekendu, 2 maja, około godz. 14:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji odebrał telefon z informacją, o tym, że na ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego.

- Okazało się, że mężczyzna nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i przebiegając przez jezdnię na czerwonym świetle został potrącony przez kierującego fordem. Pieszy miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu, został przewieziony do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Ja08.05.2018 11:06

Ciekawe czy dostanie zakaz poruszania się po drogach na 3 lata tak jak kierowcy po spożyciu

Archi08.05.2018 8:11

Ja proponuje by policja i straż miejska zaczęły patrolować skwer,lasek wzdłuż ulicy Sybirakow. Młodzież tam chleje ,robi ogniska słychać tylko pospolite słowa typu ku**a itd. Dodam ze niektórzy zachowują się jakby byli po dopalaczach. I zapraszam Szanowna Panią prezydent aby się tam udała i zrobiła sobie zdjęcie w tym kwitnacym tonami śmieci skwerze !!!!