Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
8 maja 2018

Przebiegł na czerwonym świetle i wpadł pod samochód

Przebiegł na czerwonym świetle i wpadł pod samochód
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Podczas długiego weekendu, 2 maja, około godz. 14:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji odebrał telefon z informacją, o tym, że na ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego.

- Okazało się, że mężczyzna nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i przebiegając przez jezdnię na czerwonym świetle został potrącony przez kierującego fordem. Pieszy miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu, został przewieziony do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Ja08.05.2018 11:06

Ciekawe czy dostanie zakaz poruszania się po drogach na 3 lata tak jak kierowcy po spożyciu

Archi08.05.2018 8:11

Ja proponuje by policja i straż miejska zaczęły patrolować skwer,lasek wzdłuż ulicy Sybirakow. Młodzież tam chleje ,robi ogniska słychać tylko pospolite słowa typu ku**a itd. Dodam ze niektórzy zachowują się jakby byli po dopalaczach. I zapraszam Szanowna Panią prezydent aby się tam udała i zrobiła sobie zdjęcie w tym kwitnacym tonami śmieci skwerze !!!!